Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okom aggodni?

Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Inditott szulésem volt végére kifáradtm, baba kb. 2. Lokésre kinn volt szulovsatornábol. Rengeteg magzatvizem volt(tul sok). Baba kibukt, babát rámraktál, de nem sirt fel vsak nézet szépen(kislányom se sirt fel anno). Távozáskot mondták vissza kéne jonni neurologiára,merz 7es apgart kpot ezért. És elhuzták az orrocskája felett az oxigén caovet. Egybol megijedtem, de mondták azt a maszkot se tették rá csak valszeg kifáradt. Én teljesen megijedtem azért. Volt más is igy akinek azért semmi gondja nem lett? Baba cicizik, viselkedésre semmi kulonos nincs, amig nem mondták eszembe se jutott volna.

2017. jún. 27. 15:21
 1/3 HaviBali2000 válasza:
Te meg mi a rákról beszélsz?????
2017. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hajnal7676 válasza:
Ne félj a babával minden oké. Amikor születik,az neki is nagyon fárasztó dolog. Érted? az én harmadik szülésem volt ilyen meg a negyedik is de annak császár lett a vége. Inkubátorba tették meg oxigén meg akármi neki se volt semmi baja,egészséges gyönyörű 18 éves lány. azért mert nem sírt az nem jelent semmi rosszat nyugi. Boldog babázást
2017. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én ezt nagyon jol tudom,de apgarnal ezt nézik,hogy felsir-e. És kapott minimális oxygént,de a mastk nem kellett rá. Csak nehogy kicsit is oxygénhiányos legyen ettil félek. 2.nak koszonom a választ

1.maradj csendben mindenki jobban jár.

2017. júl. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!