Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldottátok meg a...

Ti hogy oldottátok meg a tanulást baba mellett?

Figyelt kérdés
Ősszel megyek esti tanfolyamra. Két éves. Beszéltem a titkárnővel tegnap, mondta, hogy iratkozzak be nyugodtan mivel estin nem veszik szigorúan a bejárást és családapák, családanyák is járnak tanfolyamra oda, sokszor viszik a pici babát is. A gyakorlati helyet a kórházba ők biztosítják, 200 órát kell teljesíteni egy év alatt. Én arra gondoltam, kora hajnalban kéne tanulmi, akkor jobban fog az agyam. Ti mikor, hogyan tanultatok?
2017. júl. 5. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én is most ősszel megyek egy egyéves tanfolyamra, ez érdekelne engem is. bár én tuti nem lennék képes felkelni hajnalban tanulni :D akkor már inkább este. nekem 1 éves a fiam.
2017. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ekkor kel a babam. Tehat muszaj :D Bar meg nem tudom, fel evesen mikor fog
2017. júl. 5. 07:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Hajnalban es keso este tanultam, neha napkozben mialatt mellettem fekudt a jatszoszonyegen. Allamvizsgara keszultem.

Aztan 3 evvel kesobb szamviteli sulit vegeztem el szinten hajnal, keso este tanulassal es akkor mar dolgoztam is.

Allamvizsgam 5 lett, szamviteli sulis zarovizsgam 4-es. Iszonyat kitartas kell de aki akarja az megcsinalja. (az a haziasszony aki altatas utan 9-kor kidol, bele se kezdjen.....csak azert irom mert anno egy ilyen kerdesre majdnem mindenki azt irta hogy lehetetlen mert ok mar este a sok teendotol agynak esnek. Szoval ogen, szukseges hozza egy jo nagy adag energiaszint!)

2017. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

2 éves mellett készülök az új típusú KRESZ- vizsgára. Nem egyszerű. Amikor eltervezed, h na most ebéd után lefekteted és tanulsz 1,5 órát, na akkor biztos, hogy csak 40 percet alszik. Vagy amikor azt gondolod, h most este tovább ébren maradsz, na akkor valamiért pont nem akart ő sem elaludni sokáig, így hát a tanulás ugrott.


Megérzi szerintem, hogy tanulás előtt feszültebb vagyok, várom, h elkezdhessem végre és haladhassak már végre és akkor biztosan nem hagyja.


Úgyhogy véletlenszerű időpontokban tudok csak tanulni, mikor úgy jön ki a lépés.


Egy tanfolyamot mernék így vállalni, de pl. mesterképzést államvizsgával, szigorlatokkal, zh-kal, beadandókkal, kötelező olvasmányokkal, gyakorlattal nem. CSak ha van segítség.


Oda nem elég a "35 percet tudtam tanulni ma"

2017. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
2 nagyon pici gyerek mellett járok levelezőn egyetemre. Én éjjel tanulok. Sosem bírtam korán kelni. Tanulok ezenkívül a bkv-n, útban a suliba, óraközi szünetekben és a gyerekek alvóidejében is. Segítségem csak szombaton van. Akkor érem utol magam, a háztartási dolgokat és egyebeket. Mp3 -ban hallgattam a tananyagot bevásárlás es torna közben is. Jó időbeosztás és komoly kitartás kell, és félév közben végig tanulni kell, nem lehet a vizsga előtt 1 héttel nekilátni, mint a régi szép időkben.
2017. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jafnrétti ***** válasza:
59%
2 éves volt a nagy, amikor egyetemre kezdtem járni, nem éreztem nehéznek a tanulást mellette. Este 8-kor lefeküdt aludni, ha tanulnom kellett, akkor már ez után neki is tudtam állni. Akkoriban amúgy is eléggé éjjeli bagoly voltam, ha nem volt dolgom, akkor se feküdtem le hajnali 2 előtt :)
2017. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi en is igy akarom majd, hogy folyamatosan tanulok

Tornazni hogy tornazol? Hajnalban?

2017. júl. 5. 09:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Tornázni heti 3-4x szoktam, 1 órát. Itthon. Eleinte reggel csináltam, egy gyerek mellett még fel tudtam kelni reggel 6kor, de a 2. születése után annyira kipurcantam, hogy nem bírtam kimászni az ágyból. Így aztán másképp kellett megoldanunk. A férjem és én felváltva altatunk este. Amikor ő altat, én tornázom a nappaliban. Általában mikor végzek, akkor jön ki ő is a gyerekszobából :)

Torna közben nagyon jól lehet nyelvet tanulni vagy olyan előadást hallgatni, ami nem igényel jegyzetelést (fizikát nem így tanultam :)).

2017. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a kora reggel és a délutáni, esti alvásidő.
2017. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Felvont szemöldökkel olvasom, hogy tornázva tanul meg egy régebbi kérdésben babakocsi tologatása közben diákat olvasgat.


Én nem tudom, ti mit tanultok milyen szakon, de ti most lábemelgetés meg hasprés közben jegyzeteltek ki szakirodalmat meg kerestek ki idegen szavakat szótárból? Ne már. Persze ha valami kis olvasmányos mese habbal jellegű tanulnivalód van, akkor esetleg el tudom képzelni.

2017. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!