Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldottátok meg a...

Ti hogy oldottátok meg a tanulást baba mellett?

Figyelt kérdés
Ősszel megyek esti tanfolyamra. Két éves. Beszéltem a titkárnővel tegnap, mondta, hogy iratkozzak be nyugodtan mivel estin nem veszik szigorúan a bejárást és családapák, családanyák is járnak tanfolyamra oda, sokszor viszik a pici babát is. A gyakorlati helyet a kórházba ők biztosítják, 200 órát kell teljesíteni egy év alatt. Én arra gondoltam, kora hajnalban kéne tanulmi, akkor jobban fog az agyam. Ti mikor, hogyan tanultatok?
2017. júl. 5. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 1 éves most. Szeptemberben kezdtem el egy mérnöki szakot. Kizárólag éjszaka tudok tanulni, amikor ő már elaludt. Nappal annyira keveset alszik, hogy kár is belefognom bármibe, meg persze jól esik meginni nyugiban egy kávét.
2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!