Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lathatjak az egészen pici...

Noisy23 kérdése:

Lathatjak az egészen pici babák a szellemeket?

Figyelt kérdés

Lehet ez fura kérdés es meg nem fordult meg a fejekben de engem erdekel.

Van egy nem egészen 5 hetes babam es amikor ram néz,nem is engem nez,hanem inkább valami mast korulottem. Mintha kovetne valamit a szemeivel,még a fejet is elforditja! Arról mar hallottam h az emberek aurajat lathatjak de ez más. Valaki tapasztalt már hasonlot v hallott ilyenrol?

Trollok pls kimeljenek!


2017. júl. 18. 01:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

10 #


Ne haragudj, de nehezen hiszem el, hogy te ezt most, nem szándékosan nem érted.


Nem tudom, hogy mi is fér bele nálad az áltudomány kategóriába.


Én viszont azon döbbentem meg, hogy van még olyan felnőtt ember, aki a tudományra hivatkozva, képtelen elfogadni tudományosan létező tényeket.


Ha te pl: áltudományon a szellemvadászokat érted akkor akár igazad is lehet. De nem azért, mert "szellemek" nincsenek, hanem azért, mert akik ezt művelik, azok közül sok a kókler.

Vagy a természetgyógyászat sem tudomány,és itt is sok a kókler.


Viszont létező hasznos dolgok. Nem minden a vegyészet, a kémia, vagy esetleg a 80% ban klinikailag igazolatlan orvostudomány.

Ne érts félre, mert fontos dolog az orvostudomány, és a vegyészet is.

De. Nem minden tudomány ami igaz, és nem minden áltudomány amiről nem tudsz.


Egész egyszerüen azért nem tudomány, mert a hivatalos tudomány nem fogadja el annak.


Vegyük a sportot. Ami az olimpián -szigorúan annó- nem szerepelt az nem is sport ? Sok mozgásformát nevezünk már sportnak azóta.

Ki mondja meg, hogy mi a sport. Sakk, sporthorgászat, gyaloglás, vagy nem sport a thai box?


Hidd el, valami attól még bőven lehet tudományos, hogy nem nevezik tudomámynak, -ne adj isten- lenézően áltudománynak nevezik.


És a betegségekről beszélhetünk ha akarod, de ne keverjük ezt ide.


Az afrikai nemiszerv csonkítás pedig a sarija írja elő, nem pedig az áltudomány,vagy a tudomány.


szép napot

2017. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

11,

Inkább te csinálsz úgy,mint aki nem akarja érteni azt,amit írtam.


1,

"Az afrikai nemiszerv csonkítás pedig a sarija írja elő, nem pedig az áltudomány,vagy a tudomány. "

-,*saria

-,A saria semmi ilyesmit nem ír elő,a nemi szerv csonkítás szimplán kulturális szokás,ami a tudatlanságra épül.


2,

Szívem,csak egy oylan valódi kutatást mutass,ami bizonyítani tudta a szellemek létezését.


"80% ban klinikailag igazolatlan orvostudomány"

Nem tudom te merre élsz,de a fejlett országokban az orvostudomány nem 80%-ban igazolatlan dolgokból áll.


"Vegyük a sportot. Ami az olimpián -szigorúan anno nem szerepelt az nem is sport ? Sok mozgásformát nevezünk már sportnak azóta...."

Ez elég nevetséges hasonlat,mert az összes tevékenység létezik,bizonyítani tudjuk a létezését.

Az elnevezése,besorolása innentől lényegtelen.

Te viszont olyan dolgokról beszélsz,ami nem bizonyítható,vagy éppen kutatási eredményeket egyszerűsítesz le,hogy passzoljon a saját ki elképzelt világodba.


A tudomány attól tudomány,hogy bizonyítható,sok ember sok munkája volt az,hogy kísérletekkel bizonyítsa az állítását,és az az állítás olyan szilárd lábakon áll,hogy bármelyik másik tudós,bármelyik korban hajtja végre azt a kísérletet ugyanazt az eredményt fogja kapni.

Ami nem erre törekszik,az nem lehet még tudományos se.


Azért áltudomány az,amiben te hiszel,mert a teljes szubjektivitáson alapszik.

Ha hiszel benne,akkor működik,ha nem nem.

Ezzel a világnézettel a templomban el lehet érni valamit,a racionális világban kevésbé..

2017. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

12#


-neeem íííís, inkább te csináálsz úgy

- de neem, mert te csinááálsz úgy, hogy nem ééérteed


khm....ovodai kis, - és középcsoportos kategória.


Csak nagyon röviden próbálom, és nem is igazán Önnek, hanem azoknak, akik csak olassák. Azért, mert veszélyes a tájékozatlanság ebben a kérdésben.


A te számozásod alapján


1, *saria


- Köszönöm a helyesírásért tett erőfeszítéseidet, javításodat, bár - személy szerint,- bírok azzal a tudással, mely lehetővé teszi számomra, a kérdéses szó helyes leírásának képességét. ( pl.zsidó vallás- ház. kívüli szexu. élet című kérdésnél is.) +++

Ám aki esetleg, még nem hallott róla, annak - tudásszintjének emelésére -valóban jobb megoldás a helyesen leírt szó.


Tisztában vagyok azzal, hogy célod ezzel nem a fent megfogalmazott jobbító szándék volt.

Nem gond. Egy szint után leperegnek az ilyenek az emberről.


Még annyit röviden, hogy ezt is egy kis telefonról pötyögöm, ezért az írásom visszaolvasása, ellenőrzése nekem speciel gondot okoz. (Csak a további nyelvészkedés elkerülése végett. )


Tapasztalatom az, hogy aki ilyen burkolt, - vagy nyílt - személyeskedő, egyszerű, - nem tartalmi - hibákban keres fogást másokon, az mindig az igazi tudás hiányát leplezve próbálja lejáratni, hiteltelenné tenni a másikat, és előtérbe nyomni semmitmondó, hiányos elméleteit, véleményét. Legalábbis nagyon magas százalékban.


Én, most nem helyezlek, egyik kategóriába sem. Tedd magad belátásod szerint.


folytatom

2017. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Tehát a Saria.


A Saria-ban lévő minden "jogszabály", a Koránra és a Szunnára hivatkozik. Az iszlám törvények csak a Koránból és a Szunnákból származhatnak. És csak onnan.


A Szunna, Mohamed tökéletes(ségének), életének utánzása,példája,követése. Ez két gyüjteményben a Hadíszban (okban) és a Szírában foglaltatik össze.


A Szunna, Mohamed életének, életvitelének, részletekre is kiterjedő leírása. Pl hogymosta a fogát, cipő felvétele stb.

Minden, amit Mohamed tett, vagy nem tett, parancsolt, ajánlott, javasolt, agy épp tiltott.


Ezek az Iszlám jogban döntő érvényűek. Mindent vivő adu-ászok.


Tehát Szíra= Mohamed élete

Hadísz (ujság, hír) = Mohamed életéről, tanításairól, + más muzulmánok tetteiről, szavaiból van összeállítva, összegyűjtve.


Az Iszlám "Bibliája" nem csak a Koránból áll - mint azt átlagban gondolják - hanem a Korán, Szíra, Hadisz " triumvirátusából". Ez így együtt, az Iszlám tana.


Ennek, csak 14 % át teszi ki a Korán. 86 % Hadísz + Szíra


Számoljunk, értelmezzünk:


Az Iszlám tan, 14 % Allah, és 86 % Mohamed.


A Saria egész egyszerűen a Korán, és a Szunna kivonata, esszenciája.


Tehát akkor mégegyszer, hogy mindenkinek világos legyen.


A Saría, csak a Koránban, és a Szunnában ( Szíra,+ Hadísz ) szereplő dolgokból állhat. Csak.


Tehát a fentiek alapján, a Saria elrendeli a női nemiszerv csonkolását.


folytatom

2017. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát ez elszált a küldésnél. Jön a rövidebb változat.


A neked,nekünk kitalált fordított Saria így fogalmaz


"...nők esetében pedig a csiklót borító bőrredő eltávolítását jelenti."


Az arab szöveg viszont nem ezt írja.


Abban ez áll : "...a női körülmetélés során pedig kivágják a csiklót."


Tehát, nem törzsi kultúrális szokás. Oké!?


A félrevezető fordítások, magyarázatok pedig, szándékosan hazudnak, és ezzel elleplezik,fátyollal takarják a Saria valódi arcát, mivoltát.


Ha megkédenéd, hogy miért az én álltalam leírt fordítás a jó, akkor közlöm veled, hogy napjaink 5 legelismertebb iszlám tudósa igazolta, a fordítás helyességét, ezért az minden kétséget kizáróan hiteles,igaz.


Ezt a hazugságot Takijjá-nak hívják. A szentesített csalás eggyik formája. ( ez egyébként a keresztényeknél és a zsidóknál is megvan. Nemhiába egy tőről fakadnak. De ez egy külön történet )


folytatom

2017. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát igen. Megint tele van hibával látom.

Képtelen vagyok ügyesebben írni, ezen a kis semmin.


Tehát az ilyen hamis fordítások neked,nekünk íródtak. Nekünk Kafíroknak.


A Kafírt az írásokban "nem muszlimként" fordítják.


Eredeti jelentése ennél sokkal összetettebb.


Ime: az igazság elfedője, Allah irgalmának elhárítója, az aki eltitkolja az iszlám igazságát.


A Korán szerint a kafírokat : be lehet csapni,kihasználni, gyűlölni,rabszolgává tenni,gúnyolni,kínozni,megölni..stb


A kafírt "hitetlennek" is fordítják, de ez nem helyes.


A hitetlen semleges érzelmű, a kafír viszont a legsértőbb szó minden negatív érzelemmel,felruházva.


Sok vallás elnevezése utal a kafírokra. Pl:buddhista, a könyv népe (keresztény, zsidó), ateista, agnosztikus,pogány, stb.

Az, hogy valaki kafír mindet magában foglalja. Mindel ugyan úgy bánnak.


Na úgy látom,hogy ez nem megy röviden. Nem lehet egymondatban.

Rengeteget lehet még írni, és ez a fórum nem nagyon alkalmas erre.


Úgyhogy ne haragudj 12# de nem fejtegetem tovább.

Egyébként sem érzem magam elkötelezettnek az irányban, hogy hivatásommá tegyem képzésedet az iszlámmal kapcsolatban.


Ugyanezen - és terjedelmi okokból eredendően sem reagálok a többi felvetésedre.


Akkora a tudásbeli külömbség kettönk között, hogy nincs értelme véleménycserének.

Csak okítás lenne. Részemről,részedre.


Biztos van olyan terület, ahol én tanulhatnék tőled,de azokban a kérdésekben amiket feszegetsz, labdába sem rúghatsz.


szép napot

2017. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek Noisy23.


Bocsánatot kérek, hogy itt kellet ezt lefolytatni.


De azért válaszoltam neked is ☺☺☺


szép napot

2017. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Vaszil ne égesd már magad, az ezotériában biztos van, aki vevő rád is, itt egyre rosszabb, minél több hülyeséget hordasz össze...
2017. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja. Az Iszlám biztos az ezóba tartozik.


Arról már nem is beszélve, hogy én fel szoktam venni a kesztyűt.


Érted !? Névtelen tudatlanka. Neked rohadtul nem kell ám benne hinned.

A tudatlanságod bajba sodor, ám a hitetlenséged, nem nyújt védelmet.


Szánalmasak vagytok, - bár én semmi ilyesmit nem érzek irántatok - de én csak röhögni tudok rajtatok.

2017. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

vaszil44


Figyelj,olvasd már vissza,hogy milyen előadást sikerült ide összehoznod.


"Akkora a tudásbeli külömbség kettönk között, hogy nincs értelme véleménycserének.

Csak okítás lenne. Részemről,részedre"


1,Ha tényleg rendelkeznél valódi tudással,akkor fel sem merülne benned,hogy a párbeszéd bármilyen formája elvetendő két ember között.

Feltételezem ismered a történelmet.Illene tudni,hogy kik vélekedtek úgy,hogy a párbeszéd elvetendő,és mi lett annak a vége.

2,Amit te tudásnak hívsz,az színtiszta összeesküvés elmélet.Ráadásul mindebben fanatikusan is hiszel.

Felőlem hihetsz a szellemekben,ha neked így jobb.

Hihetsz a zsidó vagy iszlám összeesküvés elméletekben,ha te ettől boldogabb vagy.

Sőt,engem az se érdekel,ha nem mersz kimenni az utcára,mert a szabadkőművesek repülőkről mérgezik az embereket,mert nyilván ki akarnak minket pusztítani.


Csak egyszer nézz már szét magad körül,hogy mégis mit képviselsz te.

Attól,hogy a google meg a facebook úgy működik,hogy ezeket dobálja fel neked,még nem lesznek valódi adatok,sőt attól se,hogy van 100 vagy 1000 ember aki váltig hisz benne,hogy ez így van,és csak ők okosak és felsőbbrendűek,hogy ezt tudják,a többi meg hülye.

Nagyon veszélyes úton haladsz,és minél inkább belemélyedsz,annál nehezebb lesz kimászni onnan,ne akarj odáig elmenni,amikor már teljesen elveszíted a kapcsolatot a valódi világgal,és már csak a te fantázia világod marad...

2017. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!