Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem terveztek még babát...

Akik nem terveztek még babát és fiatalon lettek terhesek, a szüleitek hogy fogadták a hírt? Később milyen lett az unokával a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

22 éves leszek novemberben.

8 hetes terhes vagyok, de a családjainknak még nem mondtuk el, én szeretném megvárni a biztonság kedvéért a 10-12 hetet. Első körben a szűk családnak szeretnénk elmondani (szülők, nagyszülők). Viszont kicsit tartok a családom reakciójától...

Mindannyian modernek, fiatalosak, de azért ők is tudják, hogy náluk nem igazán volt még tervben baba-téma.


2017. júl. 23. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Együtt éltek?El tudjátok tartani a gyereket is? Ha igen,akkor ne aggódj,nem lesz gond. És gratulálok a babához:) én most 21 vagyok,22 évesen mi is elkezdünk próbálkozni. Igaz a szüleim szerint 26 alatt nem kéne, de mindent meg tudunk oldani, gyerekre vágyunk,biztos ők is megbékélnek
2017. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulaltak,anyukam kicsit " megijedve" kerdezte hirtelen,hogy "ugye megtartjatok?"jó volt es maradt is a viszony mindkettonk szuleivel.Mi 23 évesek voltunk,már 3 éve egyutt éltünk.
2017. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21 vagyok, viszont a párom 27. Nálunk is mindenki meglepődött, de nagyon örültek.:) mikor kiderült hogy terhes vagyok nem éltünk együtt (bár már tervben volt, hogy össze költözünk) de így felgyorsultak az események és össze költözünk ketten, nem akartunk egyikőnk szüleihez sem, önállóak akartunk lenni. 1 hónap múlva szülök, nagyon várja az egész család, bár nálam nem jobban :D
2017. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!