Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok 1-2 hónapos babával...

Leírnátok 1-2 hónapos babával hogy alakul egy napotok? Nálunk nem akar beállni napirend.

Figyelt kérdés
Először is, régen falnak mentem az ehhez hasonló kérdésektől. :) Viszont most nagyon kíváncsi vagyok más hogy csinálja, kinél milyen napirend alakult ki. 5 hetes babám van. Vannak hisztisebb napjai, amikor nem akar aludni, nehéz megnyugtatni, óránként kel, sír/ordít... Valójában ok nélkül persze. Olyankor ezt fronthatásnak tudom be, mert amúgy jó baba. :) Ha egy átlag napot veszek akkor reggel ébred enni. Jó esetben szopizik, visszarakom aludni. Ilyenkor hamarabb ébred, délelőtt nem alszik egybefüggően sokat. Megint eszik... Aztán van, hogy 3-4 órát is átalszik,de ez teljesen változó! Ha nem tud visszaaludni, magában nem igazán van el, egyedül nem szeret nézelődni, nyöszörög, ha nem veszem fel, elkezd sírdogálni. Olyankor próbálom szórakoztatni, de ha lerakom, sír. Így sokszor kijön az, hogy szopi, pici ébrenlét, de megint szopi elalváshoz. :( Ezzel pedig hibát követek el. A neten azt olvastam, mindig ébredés után legyen a szopi, utána a "nézelődés, ébrenlét", utána elalvás magától. Hát nálunk ez így nem működik! Fentebb írtam is, hogy miért. :( Tippek, tanácsok, vélemények?
2017. júl. 24. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es, tápszeressel ez a nehézség sose fog érinteni.
2017. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!