Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusi babát mibe hozzunk...

Augusztusi babát mibe hozzunk haza?

Figyelt kérdés
Augusztus végére vagyok kiírva, ugye akkor még viszonylag lehet meleg is, és picit hűvösebb is. Fogalmam sincs milyen ruhát tegyek oda a babának. Autóval fogjuk hazahozni, ugye nyilván nem fogom szegényre e légkondit nyomatni mert ha jól tudom nem is szabad. Miket tegyek oda? Egyelőre arra gondoltam hogy teszek oda bodyt, egy nacit, egy vékony kardigant, kis zoknit, vékony sapit, plusz egy pléd. Ugye ha teszek oda esetleg valami vastagabbat is és mégis meleg lesz a csecsemős nővér nem fogja beöltöztetni? Akik augusztusban szültek, miben vittétek haza?
2017. júl. 27. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A csecsemős nem hülye. Nálunk mondjuk pont nem ők öltöztettek, ránk volt bízva, de nagyon készségesen segítettek, hogy mit adjunk rá.


40 fok volt mikor vajúdni kezdtem (aug. vége), jött a hidegfront, 20 fok volt amikor kijöhettünk, egy hét múlva pedig megint hőségriadó.


Rövid ujjú body, pamut rugdalózó, cérnasapka és egy kis pléd volt a gyereken hazafele.

2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus elején szültem, másnap miután megszületett iszonyatosan lehűlt az idő, óriási vihar volt. 1 hosszú ujjú body, egy hosszú nadrág és egy pár zokni volt rajta. Meg persze vékony sapka. Vékony takaróval takartam még be.
2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!