Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 11 hós hisztis, és...

Minden 11 hós hisztis, és vannak ilyen dolgai?

Figyelt kérdés

1. Egész nap "morog". Ez rá a legjobb szó, morgó hangot ad ki. Nem most kezdte, olyan 6 hosan.

2. Semmi nem köti le igazán, sose néz ki elégedettnek.

3. A "nem szabad" ra olyan hisztit levág, amire azt hittem csak nagyobb gyerekek kepesek.

4. Mostanaban elkezd bogni, ha hozzanyulok a jatekaihoz es probalok jatszani veluk,bevonni ot a jatekba.

5. Minden idegennek integet, mosolyog,azt akarja hogy felvegyek. Jatszon meg szoktam engedni nehany szimpi anyukanak hogy felvegye, ugy elvan veluk mintha ismerne oket.

6. Nem keresi a tarsasagomat igazan, ha odajon akkor uvolt es fogalmam sincs miert.


Amugy jo evo, atalussza az ejszakat, meg nem volt beteg. Mar szalad es ismer szavakat (nem mondja hanem a targyakat mutatja).


2017. júl. 30. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem minden 11 hós ilyen. Vállalom a lepontozást.

Azt hiszem, a Többemberes babák csoportban szoktam olvasni a posztjaidat (ha mégsem, bocsánat, visszaszívom). Ott is nagyon meg szokott lepni mindaz, amit a gyerekedről írsz.

Sztem nem normális, ahogy a babád viselkedik. Nyilván, nem az ő hibája, lehet, hogy nem is a tiéd, de egy átlagos, egészséges 11 hónapos nem ilyen. Két gyerkőcöm van, a fiam kifejezetten nehéz eset a legelejétől kezdve, de konkrétan semmi nem illett Rá a leírásodból 11 hónapos korában. Most 4 éves, makkegészséges.

Én a helyedben utánanéznék, hogy kinek lehet megmutatni, mert ugye még nagyon pici, a Nevtanban még nem foglalkoznak vele.

2017. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sehol mashol nem irtam meg a gyerekemrol, itt is csak etetessel kapcsolatostol irtam korabban, szoval mi lep meg..?

Meg amugy ebben amit leirtam megis mi a nem normalis konkretan?

2017. júl. 30. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

A 2-es és a 3-as nagyon ismerős :D

11 hós kisfiú anyja

2017. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom, hogy mind e, de az enyém igen. Ő is jól alszik, eszik. Nagyszülőket, idegeneket meglátja majd elrepül örömében. Folyton rajtam csüng, belém kapaszkodik, alig vagy nehezen tudok bármit csinálni mellette. Nyújtja a kezét, hogy vegyem fel, hisztizik, ha felveszem mászna ki az ölemből. A játékaihoz senki sem nyúlhat, ha valaki mégis megteszi irtó nagy balhét csap. Ha mesét olvasok ő is rendesen morog. Egész nap addig van csendben míg alszik, visít, kiabál, dünnyög. Ma én is elgondolkodtam rajta, hogy mindent jól csinálok e. Ő a mindenem, nagyon szeretem és úgy gondolom, hogy mindent meg is teszek érte. Persze van, hogy az ő (egészsége, testi épsége) érdekében felemelem a hangom vagy rácsapok a kezére, de sokszor csak kinevet és próbálkozik újra. 13 hónapos, de nálunk is már ez megy egy ideje.
2017. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

4,,6. pont nekem se tűnik normálisnak, hogy ennyire nincs erős kötődése.

Ilyen korba már annyira ki mutatják a szeretetüket, fiam is ölelget, puszilgatott 1 év körül.

Ez nem feltétlen a te hibád, védőnő,orvos mit mond erre? Az a baj erre itt laikusok nem fognak neked megoldást találni, de nem minden 11 hós ilyen a kérdésedre válaszolva.

2017. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vedono meg a szuleim szerint teljesen normalisan viselkedik, okos fejlett baba, es en is ilyen voltam.

Engem csak az zavar hogy olyan mintha nem lennenk egy hullamhosszon:( Vagy csak en vagyok a turelmetlen. Amugy csak 1 het mulva tolti a 11et. Remelem ha mar tudunk egyutt jatszani es beszelgetni akkor jobban fogom erezni a szeretetet..

2017. júl. 30. 23:16
 7/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Azért az én kisfiam is próbálkozik a puszival, simizik, ha az ágyon ülök akkor az ágyra hajtja a fejét h simogassam meg a hátát szoktam. Állva elvan a vállamra borulva, de leülni tilos. És az idegenek alatt nem olyanokra gondoltam, akiket soha nem látott, hanem pl. a harmadik szomszéd (sokat babakocsizunk). Esténként építőjátékozunk kettesben, de máskor meg egyedül játszik pl. forgatja az autó kerekét, ki-be pakolaszik a fiókba-bevasárlókosarába-dömperbe, autókázik stb.
2017. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem 11hós a lányom, ő is vigyorog mindenkire teli szájjal, bárki kezébe kb oda lehet adni, bár én az elejétől mindenkinek odaadtam, hogy később ne legyen ez probléma. Ő is tud rettenetesen hisztizni, mondjuk nem a "nem szabad"-ra, hanem ha elveszek tőle valamit, de akkor ha fáradt ájulásig. Affektiv apnoe-s.

Ő még csak kapaszkodva megy, vagy ha vezetjük, így nem tud otthagyni, nem morog, nem hisztizik, ha hozzáérek a játékához.

2017. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én 10 hós fiam is nagyokat tud "veszekedni", ha valami nem tetszik neki. Alapvetően ő egy nyugis, mosolygós baba. Nem viszi túlzásba a puszit, de azért minden nap van felénk"szeretetinvázió" (nővére felé többször is, szerencsére odavannak egymásért).

Off 8-asnak: az apnoé már ilyen korba előjöhet? Úgy tudtam, főleg 1 éves kor után és 5 éves korra kinövik. A lányomnak is van (volt), neki másfél évesen jött először, 3 és fél éves kora után egy évig semmi, most tavasszal megint volt egy eset...remélem már nem lesz több. Mivel állítólag a hajlam örökletes (nálunk apa irányából jött), számítok arra, hogy a fiamnál is előjön.

2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 vagyok, sajnos igen, kb 3 hónapja csinálta először, 1,5 hónapja van papír róla... ja, és igen, örökletes, én is ilyen voltam :(
2017. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!