Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 11 hós hisztis, és...

Minden 11 hós hisztis, és vannak ilyen dolgai?

Figyelt kérdés

1. Egész nap "morog". Ez rá a legjobb szó, morgó hangot ad ki. Nem most kezdte, olyan 6 hosan.

2. Semmi nem köti le igazán, sose néz ki elégedettnek.

3. A "nem szabad" ra olyan hisztit levág, amire azt hittem csak nagyobb gyerekek kepesek.

4. Mostanaban elkezd bogni, ha hozzanyulok a jatekaihoz es probalok jatszani veluk,bevonni ot a jatekba.

5. Minden idegennek integet, mosolyog,azt akarja hogy felvegyek. Jatszon meg szoktam engedni nehany szimpi anyukanak hogy felvegye, ugy elvan veluk mintha ismerne oket.

6. Nem keresi a tarsasagomat igazan, ha odajon akkor uvolt es fogalmam sincs miert.


Amugy jo evo, atalussza az ejszakat, meg nem volt beteg. Mar szalad es ismer szavakat (nem mondja hanem a targyakat mutatja).


2017. júl. 30. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem az 5-6. kicsit furcsa. Kérdésedre válaszolva: nem mindegyik ilyen. Konkrétan az én fiamra egyetlen pont se illett ra. Nem szokott morogni, inkább énekel egesznap. Nagyon jól lekötötte magát mindig, persze nem sok időre míg pici volt, sokszor kellettem hozza én is, de általában el volt. Sosem volt igazán hisztis, volt dackorszak de nem kitartó a hisztiben, hamar el lehet terelni a figyelmét. A földön vergődős hisztit én nem is ismerem. Volt olyan időszak h senki nem nyulhatott a jatekaihoz de ez alól én kivétel voltam meg apa, inkább más gyerekekre vonatkozott. Voltak nyitottabb korszakai, de általánosságban tartott a vadidegenektől. Nagyon is keresi a tarsasagom, hol anyasabb h kevésbé, hullámzó.. egyébként ettől még a tied is tok normális lehet, minden gyerek más. Szerintem ne aggódj. Max a kötődés miatt kérdezz ra szakembernél, ilyen idősen már jobban szoktak anyahoz kötődni.

Fentiekkel nem dicsekedni akartam, az én fiam nagyon jó gyerek de ez nem az én érdemem, csak mákom van. De így érzékletes mennyire mások a gyerekek. Konkrétan aggodaz amúgy valami miatt?

2017. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!