Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, hogy igénylem a...

Nagy baj, hogy igénylem a pici mellett is a kényelmi szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy majd ha megszületik a kislányunk, nem lesz sem időm, sem kedvem a fodrászhoz, szempillázáshoz, masszíroztatáshoz és a hasonló elfoglaltságokhoz.

4 hónapos, de ugyanúgy igénylem, hogy elmehessek a szépségszalonba, vagy masszíroztatni, esetleg tornázni. Jól esik az a pár óra 'egyedül', pedig imádom a lányomat. Nem is gondoltam, hogy ez baj lenne, mert a barátnőim is mondták, hogy ők sem szüntek meg a gyerekeik után nőnek lenni, de ma az egyik rokonom elég kioktató stílusban közölte, hogy kisbaba mellett nem arra kéne figyelnem, hogy mennyire nőtt le a körmöm, vagy hogy a hajam mindig tökéletesen álljon...

Nyilván nem ez a legfontosabb, de szeretek csinosan kinézni és igen, korábban felkelek azért, hogy sminkeljek és megcsináljam a hajam reggelente. De mégis úgy érzem, hogy ettől rosszabb anya vagyok, hogy magamra is több időt szánok.


2017. aug. 2. 18:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Vannak itt szuperanyukak akik majd lehurrognak. Ha te ugy erzed belefer anyagilag es idoben is akkor ne torodj massal!

Enis eljarol pillashoz ot hetente es nem erdekel ki mit gondol. En es parom dolga!

2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem baj. En is jarok hetente 2x edzeni, kethetente kozmetikushoz, havonta fodraszhoz, de nem irok ki kerdest, mert nem erdekel, ki mit mondd.. megint egy provokativ kerdes :(
2017. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Istenem, miért lenne ez provokatív kérdés?!

Engem igenis zavar, mikor kioktatnak és azt éreztetik, hogy ezért rossz anya vagyok.

2017. aug. 2. 19:47
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés előtt ,és után sem igényeltem ilyesmit. Így is csinosnak, és szépnek érzem magam

Nem érdekel mások véleménye.

Téged se érdekeljen, akkor egy szerűen törődj azzal amivel szeretnél. Gyermekvédelem,magaddal ,a pároddal.

Szerintem a rokon csak féltékeny vagy irigy,vesetleg máshogy látja a dolgokat mint te.

Ne is vedd fel az ilyesmiket.

2017. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Csak*

Gyermekeddel*

2017. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

Mert naponta teszik fel a kerdest. En csak egyet kerdezek: ha a tobbsrg azt mondja baj, akkor nem fogsz jarni? En azt mondom:

- legy csinos

- ettol jol erzed magad

- ferjed kivan

- gyerek nyugodt, mert te is az vagy

Ha nem jarsz:

- nem erzed szepnek magad

- nem kivan a ferjed

- nem leszel nyugodt

Stbstb

En jarnek es lexarnam, ki mit mondd :)

2017. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondom már sokadjára, hogy fel kellene nőni, mielőtt gyereket vállal valaki!

(Vagy ha már úgy esett, akkor felnőni a feladathoz.)


És akkor nem bizonytalanítana el egy ilyen piszlicsáré dolog (hány és hány sokkal nehezebb kérdés lesz a gyereknevelés során...) és akár az "adok magamra", akár a "smink és minden vacak nélkül is magabiztos" táborba tartozol, magasról tennél mások véleményére.

2017. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg ezeknek van olyan hatasa hogy a gyerekkel nem törődnek annyit mint a kulsejukkel.


Anno ezt egy tanarom is mondta, hogy a festett csajokrol abszolut nem felteteletik hogy pl lelkiismeretesen tanulnànak vagy a fizika könyv felett ülnének.


A sok kulcsin mindenesetre bizalmatlansagot ebreszthet hogy a felszin alatt ugyan ki lehet, akinek takarnia kell magát álarccal. Es nem pozitiv..

2017. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
*ezeknek a műkülsőségeknek
2017. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Most a kényelmi szolgáltatásokat igényeled.

Majd eljön az idő, amikor majd annyi lesz az igényed, hogy meg tudd venni a húst meg a sajtot a boltban.

febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!