Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek így gyereket vállalni?

Merjek így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok, a barátom viszont csak 20 éves. Négy éve vagyunk együtt. A párom testileg és szellemileg is sokkal érettebb a koránál. Dolgozik ő is, mellette tanul is, de ketten jól meg tudunk élni. Régóta szeretnék gyereket, de nem akartam ilyesmivel sarokba szorítani a páromat, mert túl fiatal ehhez. Mostanában szinte csak arról tud beszélni, hogy el akar venni feleségül, és hogy nekiállhatnánk a babának is. Hangsúlyozom tényleg nem olyan mint a többi 20 éves, de mégiscsak 20, én jóval idősebb vagyok, nekem kell okosabbnak lennem,és nem akarom hogy ezt később megbánja,viszont nekem meg ketyeg az óra...Ti be mernétek vállalni?

2017. aug. 3. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez 2 ember közös döntése. Mi a korán kívül semmit nem tudunk róla (és rólad sem). Te 4 éve ismered őt. Nem tudjuk megmondani mit tegyél. Beszélgessetek róla sokat!
2017. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két év még neked is belefér, addigra ő is eldöntheti, hogy akarja-e.
2017. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
25èvesen rámásztál egy 16èvesre???
2017. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Bizarr egy kapcsolat...

De én nem mernék belevágni, annyira fiatal még hogy akár 360 fokban is változhat. Akkor viszont még egyedülálló anya is lehetsz. Ami lehet neked nem probléma, de a gyereknek sem lesz apja...

Én eleve nem választottam volna egy tinédzsert 25 évesen. Most vagyok pont ennyi és még soha egy 20 évest se láttam elég érettnek hozzám, pláne egy 16ot...

A ti életetek, de ne felejtsd el, hogy a te felelősséged hogy a gyerek milyen családban és körülmények között fog felnőni, mert ez nagyban befolyásolja milyen ember lesz. Például lesz-e apakomplexusa vagy még 30 évesen is tiniktől akar majd teherbe esni stb.

2017. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En vallalnek igy, de elobb vegyen azert felesegul szerintem.

Ne varj tul sokat, mert kicsuszol az idobol. Ha komolyan gondolja akkor kezdjetek szervezni az eskuvot (amugy abbol is sok minden kiderul...ha esetleg idokozben meggondolna magat), aztan lehet probalkozni a babaval.

Amugy nekem is fiatalabb a ferjem, bar nem ennyivel, de semmi baj nincs a fiatal pasikkal. :)

2017. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Testilrg hogy érettebb, több a szakálla nagyobb a farka vagy mi?


Egyébként tudod ki vállalna gyereket, a srác még kölyök, a franc se tudná, mikor akar majd még élni kicsit vagy lép le az ordito gyerek mellöl.


Egyébként te tényleg képes voltál felnőttként? anno egy kisfiúra mászni? :D

2017. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!