Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg túlparázom? Nem baj,...

Tényleg túlparázom? Nem baj, ha sokan jönnek hozzánk? Mit lehetne csinálni, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Jelenleg anyukámnál vagyunk a picivel (1 éves múlt a lányom).

Anyukám férje jogász, van, hogy ide jönnek az ügyfelei. Ami zavar, az az, hogy behívja őket úgy, hogy előtte mondja, hogy "jaj, nem kell levenni a cipőt, maradhat nyugodtan". Tegnap pl. a kutysz..rt hordta szét így az egyik, mert még napközben belelépett valahol...

Mondtam neki ma, hogy legalább amíg itt vagyunk, próbálja ezeket a megbeszéléseket mellőzni, vagy adjon nekik papucsot, ha bejönnek. Mert a lányom mászkál, sokat vagyunk a földszinten és nem tarthatom az ölemben folyamatosan. De szerinte én parázom túl. Viszont szerintem igenis sok, hogy este 9-kor még csengetnek, utána ha a pici felkel és nehezen alszik vissza, kapom a megjegyzéseket, hogy nem tudok gyereket nevelni... Meg hogy az bezzeg nem zavar, ha a barátnőim vannak itt. Nem, mert nem este állítanak be nagy hangzavarral és az első útjuk általában a fürdőbe vezet, kezet mosni.


Pedig van irodája, csak akik a környéken laknak, vagy itt van éppen dolguk, ide jönnek.


2017. aug. 3. 20:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 30-sal!

Egyébként 29-es!

Képzeld,már elvégeztem a jogi egyetemet és van is normális ügyvédi munkám,nem Mekis vagyok...

2017. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Jah, bocs, hogy egy anonim oldalon nem tudom megkülönböztetni a két ugyanolyan stílusban írt hozzászólást. Az meg aztán tényleg véletlen mi, hogy mind a ketten pont ügyvédek vagytok (vagyis az egyik annak tanul csak)? Majd pont elhiszem, hogy ügyvéd vagy. Itt mindenki olyan diplomát és foglalkozást hazudik magának, amilyet akar.
2017. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#32-es:

Azt hiszel amit akarsz,de csak sajnálni

tudlak...

2017. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg tudom különböztetni a válaszokat, de nyilván nem vagyunk egyformák..

"jaH bocs"...

2017. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
80%

Tökmindegy mt nem akarsz, ö dolgozik, ha ez papirok átadását jelenti is mindössze.

A gyerek kibirja ha nem alszik pontban tizkor, föleg hogy ott most ti csak vendégek vagytok, semmi beleszolásotok az életükbe, alkalmazkodjatok.

Mellesleg amelyik gyerek álmos az alszik, ennyi.

2017. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!