Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hozzuk haza az újszülött...

Hogy hozzuk haza az újszülött babánkat a kórházból? Pár naposan ez nem gond?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha buta kérdés, de első baba, fiatal is vagyok és pár dologban (na jó, rengetegben :) ) bizonytalan is vagyok.


Budapesten fogok szülni, viszont mi máshol élünk, 210 km-rel arrébb, ez kocsival durván 2 óra szokott lenni.

Szerintetek egy pár napos babával lehet ennyit egyszerre menni?


Mert apukám Budán él, lesz nála is babaszoba, nekem/nekünk is van ott külön hálószobánk és így az is megoldás lenne, hogy az első hetekben ott legyünk. A párom 4 hétig úgyis velünk lenne, szóval ingáznia sem kellene a munkája miatt. De akkor meg új környezetet kéne megszoknia, plusz anyukám sem tudna annyira segíteni. Mert jóban maradtak apával a válás után, de ő nyilván nem lenne ott mindig...


Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti elindulnátok haza egy pár napos babával, vagy nem?


2017. aug. 4. 08:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is vinném haza. Simán kibírja az utat, de meg is lehet állni pihenni. És akkor nem kell 4 hetesen elölről kezdeni beállítani a dolgokat. Plusz ott van ez a védőnő-orvos dolog is: nekem az elején sokat segített a védőnő. Első 6 hétben hetente jött. Az se mindegy, hogy otthon anyukád tudna segíteni...bár apukád is látott babát, gondolom...de vsz anyukád tapasztaltabb. Jó babázást!
2017. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Lazán annyi hogy meg kell állni jó párszor és ki venni egy kicsit a hordozóbol a babát .
2017. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!