Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan vesztem össze anyósommal?

Jogosan vesztem össze anyósommal?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 2 hónapos babám. Mióta sokat van ébren napközben, borzasztó nehéz vele! Szinte lehetetlen letenni, sokszor ok nélkül sír, sűrűn cicizne (az mindig megnyugtatja). Anyósom meg állandóan ossza az észt. "Nehogy elmondjam valakinek, hogy szinte állandóan szopizik, mert ilyen nincs, magamat minősíteném vele, és jól körberöhögnének!" "Tartsam be, hogy 30 perc szoptatás, 3 óránként." "Neki aztán ne mondjak ilyet, hogy nincs időm reggelizni, az ő idejében még eldobható pelus se volt, mégis volt rá ideje!" "Ha csak cicizni akar, adjam neki a cumit, ne mondjam már, hogy nem fogadja el, azt úgyse hiszi el!" Igazából ő akárhányszor látta eddig, mindig nyugisan aludt, nézelődött picit, aludt tovább. Szóval az ő szemében egy álombaba, akit én nem tudok kezelni - ezek szerint. Hát elszakadt a cérna, és magamból kikelve az egyik ilyen beszólásnál megmondtam, hogy annyira jó, hogy mindenki ennyire ért a gyerekemhez, milyen jó, hogy én vagyok vele 0-24-ben, én látom, hogy mi van. Erre "ő csak segíteni akar, mert nem vagyok éppen a helyzet magaslatán. Erre én megmondtam, hogy milyen jó, hogy mindenki más azon van. És ezzel a lendülettel el is akartam viharzani itthonról, idegesen kaptam fel a kulcsom (gyerek aludt, férjem végignézte ezt). Erre anyós, hát nagyon szép vagy mondhatom, itt hagyod a gyerekedet? Hozzátenném, az alvó gyerek mellett férjem mindig itthon szokott lenni, ha el kell szaladnom fél-1 órára bárhova. Szóval ezt a beszólást se éppen értettem! Végül maradtam, ő ment el, azóta kerül. Leírnátok a véleményeteket? Nagyon köszönöm.
2017. aug. 8. 11:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is fel kellene hívnod rá a figyelmét, hogy azok a gyakorlatok, amiket õ követett x éve, már megváltozhattak, és magyarázd el neki (nyugodtan, nem lekezelõen), hogy most ez és ez az ajánlás. És mindenen meg te se húzd fel magad, szerintem azzal nincs gond, hogy sétâlni akar vele, a gyereknek is hasznos, ha jó a kapcsolata a nagyszülõvel. Hajrá, és szoptasd igény szerint bátran!
2017. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%

6# vagyok, most az a baj , h nem utálom az anyósom?..



Akkor is a férjed ki kellene álljon a családja mellett vagyis mellettetek!!

2017. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
Figyu 6os talán a kérdésre kellene válaszolni. Ki nem tolja le ,hogy te hogy vagy az anyósoddal.
2017. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

Azért mások is leirtak ezt azt ..

Drágám, nekem ne hatoskázz!😁😁😂


Valaszoltam arra is... Nem hagynám és azt sem h a ferjem ilyen nyuszi legyen😉

2017. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha noname vagy, akkor nekem csak 6os maradsz.
2017. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!