Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 10. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Blikk...
2017. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi.Szót nem érdemel, nemhogy hosszú sorokat!
2017. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemel szót? Szerintem ez egy fontos dolog, amiről beszélni kell. És egyébként sem Blikk, hanem Mirror. Tanuljuk már meg, hogy a legtöbb, külföldi emberekkel foglalkozó cikk átvett tartalmat jelenít meg.
2017. aug. 10. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben igaz a sztori, alvástréning helyett talán szoptatni kellett volna, hogy elég tápanyaghoz jusson. Ha igény szerint szoptatja, egyrészt, nem apad el a teje, másrészt több lehetősége van enni a gyereknek. Ha elaltatnának, mikor éhes vagy, ahelyett, hogy enni kapnál, te is elkezdenél fogyni...
2017. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát kimondható, hogy nem a baba a hibás?
2017. aug. 10. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem a baba a hibas? Ezt nem is ertem, egy magatehetetlen csecsemo hogy lehetne "hibas"?
2017. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már a neten is rákeresett! Azta! Szerintem nem kellene rémisztgetni az újdonsült anyukákat. Ha gyanúsan nem gyarapszik a baba súlya, vagy még csökken is, nyilván jelzem az orvosnak, védõnõnek...
2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne a baba a hibás? Gonoszul nem szólt, hogy nincs tej? Vagy ezt hogy gondolod?

Nem tudhatjuk, hogy miket próbált az anyuka, és milyen tanácsokat kapott, de nekem mindig azon volt a legnagyobb figyelmem, hogy vajon eleget eszik és jóllakik-e a baba. Nekem furcsa, hogy ez nem jutott eszébe.

2017. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
de úúúúgye milyen szaaaaaaar a védőnői rendszer itt MO-on?!
2017. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy eleget eszik, jól lakik-e, meg lehet tudni a székletből is, nem?
2017. aug. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!