Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermekes anyukák, hogy...

Első gyermekes anyukák, hogy mennek a mindennapok, a gyermeknevelés, babagondozás azoknak, akiknek nincs segítségük?

Figyelt kérdés
Sem nagymama, sem nagypapa, sem anyós, sem após, senki... Hogy bírjátok egyedül a babával, hogy élitek meg az első babás időszakot?

2017. aug. 15. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
7-es és 8-as vagyok. Mivel tudtam a legelejétől, hogy nem lesz segítségem úgy szoktattam a gyereket, hogy vittem mindenhova, fodrász, kozmetikus, barátnőkkel találkozni (nyilván nem este) és így (egyelőre) a mai napig bírja az ilyen dolgokat. Persze mostmár utolag mindegy, de hátha a Kistesónál majd lehet máshogy alakítani:).
2017. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Van, ahova nem lehet gyereket vinni.
2017. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
nálunk a jatek,a kozeleben let, hosszú seta volt a prioritás.nem erdekelt sise hogy uszik a lakas.a takarítás megvar de a gyerek nő,kihasznalok minden percet.van hogy szimplan csak ulok mellette, gyönyörűen jatszik egyedul de imadja a nagy hancurozasokat az agyon.fozni se foztem sokat,seta kozben vettem kifozdeben valamit.csak neki foztem,kis adagok melyhutoben,tartalekban par babakonzerv.
2017. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Persze, sok helyre nem lehet vinni, de sok helyre meg igen! Nézzük pozitívan a dolgokat! Utolsó nagyon aranyos vagy és nagyon igazad van!
2017. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Én azt nem tudom pozitívan nézni, ha pl. egy orvosi kezelésre nem jutok el, viszont mehetnék helyette kozmetikába.
2017. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom milyen jellegű kezelésre kellett volna menned, de én orvosnál is voltam a Babámmal. Igaz, szerencsém volt, mert éppen aludt. Nyilván egy műtétre nem tudom bevinni, de Apuka akkor kivesz szabadságot. Ha meg minden kötél szakad akkor egy babysitterre össze kell sporolni a pénzt.
2017. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fölösleges ezt a témát tovább boncolgatni. Nyilván nem volt nekem annyira fontos sem a szépségszalon, sem a buli, sem az egyéb elmaradt dolgaim, hogy egy idegenre bízzam a gyerekem. Pénzem lett volna rá. Majdnem mindent meg mehet oldani gyerekkel is, ezeket meg is oldottam, de szerintem akkor is kimondhtajuk, hogy sokkal könnyebb azoknak elintézni a dolgait, akiknek van családi segítség.
2017. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez így van. Mivel nekem sincsen ezért a maximumot hozom ki és próbálom is továbbra is kihozni a dolgokból:).
2017. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Így van, ez a lényeg. Én sem véletlenül választottam mindig a babázást az egyéb program helyett. Életem legszebb 3 éve volt, amikor itthon voltam a kislányunkkal.
2017. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Jó olyanok tapasztalatát olvasni, akik már babáztok/babáztatok. Még nem született meg a babink, 21 hetes várandós vagyok. Pozitív beállítottságú ember vagyok, ezért próbálok úgy felkészülni rá, hogy biztosan meg tudom majd csinálni én is, hisz sok anya van így, segítség nélkül, és mégis megoldják. Sok pozitívat írtatok, köszönöm szépen! :) Mindenkinek boldog babázást! :)
2017. aug. 17. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!