Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermekes anyukák, hogy...

Első gyermekes anyukák, hogy mennek a mindennapok, a gyermeknevelés, babagondozás azoknak, akiknek nincs segítségük?

Figyelt kérdés
Sem nagymama, sem nagypapa, sem anyós, sem após, senki... Hogy bírjátok egyedül a babával, hogy élitek meg az első babás időszakot?

2017. aug. 15. 18:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon okosan csinálod, hogy így előre gondolkodsz, tervezel! Boldog Babavárást kívánok. #18-as és előtte még sok:).
2017. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, praktikákat! Igen, próbálok már jó előre felkészülni! Nagyon várom, hogy megérkezzen hozzánk a kisfiúnk, és nagyon szeretném jól csinálni a dolgokat a baba körül! :) A védőnő azzal ijesztget, hogy ugye fiatal vagyok (23), első baba, szerény, halk természetű, segítségem nincs, mert a párommal ketten élünk a szüleinktől távol..... ő ebből azt a következtetést vonta le, hogy kikészülök, összeomlok idegileg, lelkileg és szülés utáni depresszióm lesz. Tündéri nő, de ez erős volt. Azért nem hiszem, hogy mindenképpen így kell lennie. Értem én, hogy próbál felkészíteni, hogy nehéz lesz, de már majdnem úgy jött le, hogy nekem ez nem fog menni. Próbálok pozitívan hozzáállni, és nem félni már előre. Ismerem magamat, és hiába vagyok csendes, szerény természet, bízom magamban. Köszönöm, hogy leírtátok tapasztalataitokat!
2017. aug. 19. 19:17
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen!
2017. aug. 19. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!