Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák adnátok...

Tapasztalt anyukák adnátok tanácsot? Ti hogyan oldottátok meg babával egyedül a bevásárlást, ügyintézést?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy megszületett a babám, de egyszerűen nem merek elmenni vele vásárolni, ügyet intézni stb..

Egyszerűen olyan stressz van bennem, hogy mi van ha elindulok, és sírni fog, véigüvölti az utat. Csak anyatejes, mi van ha nem tudom megetetni. Folyamatosan ilyenekre gondolok...és borzasztóan érzem magam emiatt. Félek, hogy a végén annyira begubózom, hogy depressziós leszek. Erőt kellene vennem magamon, és megoldani ezeket a dolgokat.

Segítségem nincs, egyedül a férjem, de ő reggel 7-kor elmegy, és este 6 után ér haza.



2017. aug. 17. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindharom gyerkocom 2 perc alatt bealudt a babakocsiban.a 3.nal olyan is volt sokszor,hogy azert mentunk le kerulni egyet,mert a lakasban akarmit csinaltam csak sirt.10 perc lent es utana aludt a babakocsiban 1,5-2 orat.siman feljohettem vele.

1,5 hetes kora ota vittem magammal az oviba suliba a nagyokkal.hazafele boltoztunk altalaban.ez volt 2 ora altalaban boltal egyutt.

Ugyet intezni mondjuk nem vittem,mikor a szuletese utan inteztem a papirokat,mama vigyazott ra mi pedig apaval elugrottunk.megfordultunk 2 etetes kozt.a pici pedig bekesen aludt itthon.

Kesobb nehezebb lesz vele menni,hidd el.mikor mar hisztizik mert kiszallna,vagy kell valami a boltbol ami megtetszik neki.unja a varakozast,sorban allast.

Ilyen picivel meg sokkal konnyebb.

2017. aug. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
En sehogy mivel 15-20 percre lakunk a varostol es nem tudok bemenni egyedul. Amikor a ferjem itthon van, akkor szoktam ugyeket intezni, de azt is ugy, hogy a ferjemmel lemegyunk anyaekhoz es onnan minden elerheto kozelsegben van. Vasarolni is harman megyunk. :)
2017. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb mint amilyennek elképzeled, pláne amíg fekszik a babakocsiban.
2017. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor pedig irány az utca, stb. Ha sír, megnyugtatod, mellesleg nem a te babád az egyetlen, aki sír pl boltban.


Ne parázz, én simán vittem az enyémet, ha bőgött, megálltam vele, énekeltem neki, leguggoltam mellé. Volt, amikor nem tudtam megnyugtatni, akkor meg gyorsan összeszedtem, ami kellett és mentünk is haza.

2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!