Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem néznek meg amikor...

Csak engem néznek meg amikor valahol nyilvános helyen gyereket nevelek?

Figyelt kérdés

Nem verem, nem ordibálok vele. Nem is gondolom égetően rossznak. Pár helyzet:

- a buszon feltenné a lábát a székre. Elmondom neki hogy nem csináljuk ezt, mert aki legközelebb leül annak koszos lesz a nadrágja.

- a boltban szeretne enni. Elmondom hogy ez még nem a miénk, majd ha kifizettük.

- futkározik, a motorral össze-vissza megy az utcán. Leguggolok és elmondom hogy nekimegy valakinek és mnd aketten megütik magukat, bibisek lesznek.

De amint végzek és felnzen, a legtöbbször bámul valaki.


Ez miért van? Hülyeségeket beszélek? Ti mit csináltok ha nyilvánosan csinál olyat a gyerek, amit nem szabad? Hagyjátok neki? A fiam még kicsi, ha otthon szeretném megbeszélni vele ezt még nem értené szerintem.


2017. szept. 12. 07:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

Kiskoromban egyszer kaptam egy pofont pont ugyanezért egy boltban :D

Nem történt semmi, nem is emlékszem rá, de be látom valószínűl érthető volt anyukám viselkedése. Nekem is sokkal furcsább mikor azt látom, hogy anyuka nem tud a sarkára állni a 4-5 évesével. Mi lesz később?


Bocsánat, hogy a kérdéstől eltértem

2017. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért néznek,hogy na végre,egy normális anyuka ,aki neveli a gyerekét
2017. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!