Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz ez? Anyósom szerint...

Igaz ez? Anyósom szerint tilos szoptatni repülőn!

Figyelt kérdés

6hónapos a kislányom, megyünk nyaralni és természetesen szopik...

aztán ma végülis azt mondta, hogy nem illik szoptatni repülőn. szerintem azt is meg lehet oldani diszkréten. Vízzel sajnos nem tudom kínálni a babámat, mert azt csak egy percig issza.. a landolás meg tovább tart...


2010. máj. 26. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyosod meg nem utazott repulon jol sejtem?

Kepzelheted en Kanadabol Magyarorszagra jovet hanyszor szoptattam meg a 9 oras ut alatt a kisfiamat.Raadasul egy pasi ult mellettem.

Egy olyan felsot vettem fel ami elol gombolos volt,volt nalam egy ruha pelenka es igy szoptatta.Szerintem senki nem vette eszre.

Jo utazast nektek!

11 honapos kisfiu anyukaja

2010. máj. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
haza kuldtek canadabol vagy magadtol mentel hazA?:D
2010. máj. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

jaj istenem anyós biztos baromi sokat utazott repülőn.

persze hogy lehet, szegény baba is megéhezik!

viszel egy textilpelust, letakarod az érintett részt és a baba fejét, senki nem lát semmit, ő meg kap levegőt alatta és jól is lakik. sokkal kellemetlenebb lenne, ha üvöltene az éhségtől...

illik vagy nem, kit érdekel? én szoptatnám ilyen szituban!

elég sokat repülök, láttam már anyákat így szoptatni. vagy ablak felé fordulva is.

anyós csak félt titeket szerintem!

2010. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kanadai vagyok.Most miert is fontos ez?

Magamtol mentem haza egyebkent es azota ismet itt vagyok Kanadaba mert csak latogatoba mentem haza.Mondhattam volna akkor a vissza utat is mert meg akkor is szoptattam.

2010. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a linket meg nagyon-nagyon. Anyósom most éppen repül Kínába, ...hogy maradna ott élete végéig... Ő nem tudott szoptatni anno és gondolom eszi a fene most. Állandóan azzal jön, hogy mikor akarom már abbahagyni a szoptatást, nem fogja fel, hogy ez a legjobb amit tehetek a babám első félévében...
2010. máj. 27. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!