Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereintetek korai még hogy...

Szereintetek korai még hogy babát akarok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és hát nagyon szeretnék babát!

Van egy 5 hónapos kapcsolatom is,ami nagyon szép es jó! Szóval én dolgozom pékként a barátom pedig pincér meg 23 éves.. anyagiak mindenne meg lenne a babànak! Szerintetek?

A barátom azt mondta várjunk meg vagy 3 évet!


2017. szept. 24. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Korai még nektek. Fiatalok is vagytok, és a kapcsolat is nagyon új.
2017. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak teljesen igaza van, ezek szerint ő is szeretne majd babát tőled, veled tervezi a jövőt, de mindenképp kell még idő, hogy családotok legyen.
2017. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tanulnod sem előtte, gondolom nincs meg az érettségid sem. Dolgozni se dolgozhatsz túl régóta es kétlem hogy a fizetésedből sokat félre tudtál volna tenni. Egy baba többszázezer forint mire megszületik. 5 hónapos kapcsolatra? Muhahaaa... Ezt csak jópár év múlva fogod megérteni. Én is voltam szerelmes 17 evesen. Ma azt is bánom hogy ránéztem valaha.
2017. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nincs éretségim de szakmám van! (Pék)

De igazatok van nagyon, gyereknek gyerek nem szabad!És még a kapcsolatom is friss nagyon!

Meg ha szülök babát saját házba akarom nem Anyámékéba! Várok még vagy 4-5 évet!

Köszönöm hogy normális válaszokat íratatok

2017. szept. 27. 04:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Még pár évet tényleg várni kéne.
2018. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!