Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akik mindig...

Azok az anyukák akik mindig topon néznek ki babysittert tartanak hogy ennyi idejük marad magukra?

Figyelt kérdés
Ápolt megjelenés, beszárított haj, smink, szép körmök, divatos ruhák. Közben minden tiszta és a baba is ápolt, rendezett. Délelőtt kávéznak a városban vagy éppen sétálnak a plázában vagy a Deák téren. Aki otthon van és mos,vasal,takarít,főz,bevásárol és a babával is foglalkozik annak mikor marad ideje körkefével hajat beszárítani és sminkelni? Az ilyen anyukáknak babysitterük vagy takarítónőjük van? Anyuka segít nekik? Aki rendesen végzi a dolgát az olyan hullafáradt hogy ereje nem marad magával foglalkozni a kicsi mellett.
2017. szept. 24. 22:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ott lehet a gond, hogy te az egész házat mindennap pucolod. Én pl évente 3x mosok ablakot, heti egyszer mosok fel, heti 2x kell kb porszívózni, havonta egyszer meg wc és fürdőtakarítás. Van mosogatógép és az 1400as centrifugától majdnem szárazok a ruhák.


Van, hogy rendelek főttételt étteremből, amúgy minden nap csak egy fogást főzök, anno egy, most 2 emberre. A tegnapi csirke a mai friss levessel. Így kb naponta 15 perc a főzés és mindig valami friss.


Rendet egyszer rakok naponta, mikor a gyerek alszik.


Amikor alszik megcsinálom a körmöm, megmosom a hajam, felrakok egy maszkot, leborotválom a testem, kiszedem a szemöldököm. Köröm 10 perc vágással és fényesítéssel, maszkot 2 perc felkenni, szemöldök 10 perc, testborotválás 15 perc.


Amíg kisgyerek volt, a nap nagy részében pihentem én is, aludtam, feküdtem, zombi módban bámultam a falat. Olyan kevés gond volt akkoriban, rengetegszer aludt kb 3 órákat, tehát éjszaka többször kelt fel félórákra, de mindig visszaaludt, imádtam azt az időszakot.



Szoptattam, így cumisüveget sem kellett fertőtlenítenem és tápszert sem kellett kevernem. Egy álom volt az egész, csak néztem egész nap, vagy arra aludtam el a fáradtságtól, hogy ütemesen szuszog.

2017. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!