Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kel fel ejszaka es nem...

Miert kel fel ejszaka es nem tud visszaaludni (2-3 oran keresztul) 1 eves fiam?

Figyelt kérdés
Az elmult napokban minden ejszaka felkel es fent van 2-3 orat.Nem tudom mire kel fel, egyszer csak felul a sotetben , nezelodik.De almos.Asitozik teszi le a fejet.Ha simogatom addig fekszik, lassan veszi a levegot.Ha abba hagyom nyomban felul vagy szunyokal par oercet es aztan ul fel.Kell neki 2-3 ora mire vissza alszik.Mar adtam neki vizet es tapszert is probaltam de ugyanugy felul, nezelodik.Reggelre en faradtabb vagyok mint amikor lefekudtem.Valami otlet? Nektek volt ilyen?? Jon a foga de akkor ha a miadt kel fel akkor sir es vissza alszik a tejcsin de ez valami mas.Mar 1 honapja elindult.Koszonom elolre a valaszokat.
2017. szept. 26. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ugyanilyen csak 14-15 hónaposan, foga miatt lehetett, mert ahogy átjött a 4 kisörlő, abbahagyta. Jellemzően éjféltől 2ig vagy 3ig fent volt és ha 1 órát ráztam a fenekét se volt elég, nem bírtam visszaaltatni.
2017. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!