Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta közben egy ferde estén...

Diéta közben egy ferde estén mit kellene inni?

Figyelt kérdés

5 hete fog menni a diéta és meghívott egy jó barátom buliba, szülinapja alkalmából. Nem hagynám ki. Régen, mielőtt nem edzettem, sokat jártam inni, bulizni, azóta elég ritka ez, ha tömegelek, akkor havi 1 szokott lenni nagyjából, diéta közben 0-ra stagnál.

A kérdés az lenne, hogy melyik pia lenne a legjobb? Semmi cukros koktél vagy csili-vili hülye italt nem akarok, hanem vodka vagy ilyesmi erős dolgot, hogy ne kelljen sokat inni, csak, hogy kicsit becsípjek, hogy a többi illuminált állapotban lévő ember szintjén legyek és legyen hangulat. 4-5 feles az, ami belefér, hogy másnap is tudjak enni úgy, ahogy szoktam, hogy ne rontsam el másnapossággal.

Régóta nem voltam bulizni, nagyjából 2 hónapja, szóval most kicsit kikapcsolódnék. Mit gondoltok, mi lenne a legideálisabb? Józanon nem hiszem, hogy jól tudnám érezni magam a többi ittas ember között, de azt sem hiszem, hogy ez merőben befolyásolná a diétámat.

Szóval?


2016. ápr. 2. 21:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem versenydiéta, mielőtt kérditek, csak sima, nyár előtti szépítés. :)
2016. ápr. 2. 21:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri alkalom, nem lesz semmi. Bulizzál nyugodtan! Legrosszabb esetben diétázol majd 2-3 nappal többet azt kész. Nem kell mindentől annyira rettegni amit irkál a sok "szakportál" meg itteni elméleti testépitő a sárga Bibliájukkal. Hobby szinten vagy nem versenyző gondolom.
2016. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, fogok is, csak nem csapom szét magam, hogy másnap is ember módjára tudjak lenni.

Csak a legideálisabb erős, de nem cukros és ch-s piát keresem.

2016. ápr. 2. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyál likőröket meg sört, pl. vörösbor mehet.
2016. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lévén az alkohol kb. 10x rosszabb hatással van rád diéta alatt, mint ugyan annyi cukor, így totál mindegy mit iszol.


Viszont egy görbe estétől kb. semmi sem fog történni, igyál rá sok vizet akár aznap illetve másnap is, hogy tudjon ürülni és jónapot. Nem kell ezt azért annyira túlpörögni.

2016. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sör, kóla, rostos, ezek mind kizárva. A vodkában azért van kcal rendesen, 4 feles az 4-500kcal, ahogy nézem, 2 deci bor meg 2-300.
2016. ápr. 2. 21:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, ezt is számon tartom. Rengeteg víz fog menni.
2016. ápr. 2. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
nem lehet egy este alatt tönkreverni a diétát
2016. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele.

Csak a lehető legjobban szeretném maximalizálni, hogy ne rontsak rajta, csak keveset.

2016. ápr. 2. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Jól gondolkodsz, én is vodkát innék vagy whiskyt, igaz, én alapból nagyon szénhidrátszegényen étkezem.

De ha nagyon mást akarnék, akkor kicsit sem érdekelne egy-egy ritka alkalom, persze nem rúgnék be, de hogy most pár havonta iszom 1-2 cukrosabb italt (a tokaji aszú az egyetlen, amit szeretek e témában, de ha a szénhidrátokat nézzük, a sör is ott van a szeren)... Az olyan sokat nem ronthat el, ebben bizonyos vagyok.

2016. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!