Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is mindig az van hogy...

Nálatok is mindig az van hogy beszólogat "apa"?

Figyelt kérdés
Éjjelem-nappalom a kisbabám neveléséből áll aki most lesz 9 hónapos. Mindig én csinálok mindent, pelenkázom, altatom, etetem, kaját készitem neki, éjjel is én járkálok vele, én nyugtatom, nem alszom ki magam sose és most már a fürdetést is én csinálom nem ketten, egyedül a hajmosásba segit be meg néha játszik vele apuka. És ha történik véletlenül valami kis baleset hogy pl. a kúszó babánk nekimegy valaminek és pont nem tudom kivédeni akkor egyből én vagyok a hibás és kapom a hideget-meleget apától! Ő is itthon van már este, de ha történik valami akkor mindig én vagyok a hibás!!
2017. okt. 5. 18:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem és ilyen faszival nem is csináltam volna gyereket. Bár az igaz, hogy az enyém is rossz irányba változott szülés óta, szóval előre nem mindig lehet látni. Az én férjem segít amúgy, kb. napi 1-2 etetést átvállal.
2017. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Igen de kajában inkább.. minek adtam répát a 6 hónaposnak.. nyilván nem adok ha tudom, hogy fájni fog tőle a hasa.... akárhányszor fáj a hasa mindig ezzel jön, de problémás az emésztése, emiatt soha nem is mentem szembe az ajánlásokkal.
2017. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy már 2 éves a gyerek de azóta is ez van.
2017. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Hátborzongató, hogy apának hívod, de még úgy is csinálsz, mintha az apád lenne. Miért nem szólsz vissza neki?
2017. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Az én Férjem sem ilyen.

ő mondjuk nem jön velünk sétálni én ezért mindig szomorú vagyok(csak hétvégéről van szó)

Amúgy éjszakát ő szokott felkelni hozzá de a többi mindent én csinálok,meg néha reggel ad neki tápszert.egész nap odavan,reggel elmegy este jön mikor a gyerek már alszik.tehát én furdetem etetem pelenkazom öltöztetem főzök neki enni stb... Hétvégén tudok magunknak is főzni meg sütni olyankor vele van,de etetni nem szokta,ha nem vagyok itthon(kimenő :P) akkor is elkészítem és elmondom mit hogyan(pl tejpép) kell.tisztába is szokta tenni de öltöztetni nem tudja.... :D inkább nem szereti.

Nem sok segítség de mégis jobb mint a semmi,vagy a beszologatasok.

2017. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Pedug volt, hogy lett volna oka, de meg akkor sem.
2017. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Rég kirúgtam volna, ha ekkora balf. sz. Ehhez be se kellett volna szólnia, nálam az válóok lenne, ha ennyire nem venné ki a részét a gyerek életéből.
2017. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk nem szólogat be,nem is tűrném el. Attól, hogy pénisszel a lába között született, még nem felsőbbrendű.

Ezenkívül ketten akartunk gyereket, tehát neki is ki kell vennie a részét a nevelésből/gondozásból.

Állj a sarkadra, és mondd meg ennek a herének, hogy állítsa le magát.

2017. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem szólt be soha. Főleg, hogy a fiunk 8 hónapos korától ő volt vele itthon, így nagyon jól tudja/tudta, hogy mivel jár a gyerekneveles.
2017. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Próbálkozott vele.

Otthagytam a babával két órára, ha ennyivel jobban tud gyereket nevelni, biztosan megoldja.

Erre a viselkedésre érdekes módon azok az apukák hajlamosak, akik egy zoknit nem tudnak ráadni a gyerekre és egy percet sem voltak vele kettesben.

Nyomd a kezébe a kicsit és tessék vele foglalkozni! Nem csak tiéd. Te meg addig főzöl, pakolsz, elmész fürdeni, elugrasz boltba, stb.

2017. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!