Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred fel sirva a 2...

Miert ebred fel sirva a 2 eves babam minden hajnalban?

Figyelt kérdés

Este 9kor megy aludni, mellettem alszik a kisagyban.

Kb ejjel 2ig csendben alszik, aztan hajnalban elkezd felsirni. Majd visszaalszik.

(Nem hiszem, hogy ez a pavor nevu alvaszavar)

Aztan ez az egesz ugy nez ki, hogy van amikor csak 1-2x sir fel, van amikor ejjel kettotol egeszen felkelesig.

Van amikor rendesen magahoz ter, es ugy sirdogal.

Nem kezdem el babusgatni, mert eleve ugy tanitottam neki kicsi koratol kezdve, hogy ha ejjel felsir akkor magatol aludjon vissza.

Mi lehet ez?

Osszefugghet az aznapi dolgokkal? Pl tegnap itt volt az anyos meg a 3 gyereke akik meglehetosen rosszak es a lanykam tuti h zaklatott lett miattuk.

Szoval az ilyen idegrendszerre hato esemenyek befolyasolhatjak a felsirasat? Vagy az hogy kimerulten megy aludni?


2017. okt. 7. 08:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a megfogalmazáson kell itt egyeseknek lovagolni? Borzasztó...
2017. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sajnos igen..

De az eredeti problema meg mindig fenn all 😕

2017. okt. 11. 18:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy kis fény legyen a szobájában éjszaka is, hogy ne a vaksötétet lássa, mikor kinyitja a szemét.

Egyébként ahogy írtad, igen, az is befolyásolja az alvását: ha fel van zaklatva, vagy ha túlságosan kimerült. Én is ezt tapasztalom. Én azért nem gondoltam, hogy nálunk ez probléma lenne, mert nagyon gyorsan vissza is alszik. Szerintem majd ki fogja nőni, habár néha még a felnőttek is fel-felriadnak bizonyos okokból.

2017. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!