Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezettétek be a tehénte...

Hogyan vezettétek be a tehéntejet?

Figyelt kérdés
Szerette a babátok, mennyi idős volt?
2010. máj. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Unokahugom 6 hós korától kezdve kapta először feles hígításban.Majd egyre több volt a tej,kevesebb a víz.Nagyon szereti.A mai napig issza reggel és este már kakaó formájában.Jelenleg 3 éves.Semmi baja nem volt tőle. :)
2010. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most akkor írjam le, hogy én 34 éves vagyok, és már 1,5 hónapos koromtól kaptam feles tejet (anyatej nem volt, tápszertől sugárban hánytam), és ugyan nem vagyok allergiás, de olyan vashiányos vérszegény vagyok, hogy nem tudják kikezelni sehogy?! (Elsőre reagáltam természetesen.)

Szóval akár van baja, vagy nincs baja, azért az egy éves kort nem ártana betartani.

2010. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!