Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korban vezettétek...

Mennyi idős korban vezettétek be a tehéntejet, hogyan, miért akkor?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az én kisfiam 15 hós lesz,és kb.3 éves korában szándékozom bevezetni.Persze olyan ételeket kap,illetve fog kapni amiben van tej(joghurt,sajt,túró(ezeket már régóta eszi)palacsinta,tejbegríz,stb.)de amit inni kap reggel és este(kakaó)azt babatejből készítem(junior tejből).Ez az én döntésem,nekem mindegy,h ki mit mond,én így tartom jónak.Az első gyereknél is így tettem,és-ha lesz-a többinél is így fogom.Sztem ez mindenkinek a magánügye(bár tudom,h le fognak pontozni,én csak a kérdésre válaszoltam)
2009. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontozlak le,nekem is ette a gyerek a tejtermékeket,de 20 hóig cicizett,ezért ha vacsiztunk,kiviből ha nyult a tejespoharamért,nem vettem el tőle!Ha fosikázik tőle,3 évesen is fog.szerintem.De igy van,mindenki ugy csinálja,ahogy szeretné!
2009. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másfél éves korában, amúgy 21 hónapos koráig cicizett is még este.
2009. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerencsére az enyém is anyatejes volt, de csak 14. hóig. Azóta Junior-os. Remélem, hároméves koráig tudom finanszírozni neki.

2009. júl. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!