Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok nurofent a babanak ha...

Adtok nurofent a babanak ha nagyon faj a foga?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Foga fáj vagy fogzik?
2017. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én dentinoxot adok csak. Abban van lidocain.
2017. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én adtam neki, de csak 1x, amikor már semmi nem használt, ordított és nem tudott aludni.
2017. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fogzik. Meg nem kapott erre gyogyszert. Egyszer a gyerekorvos szuri utan azt mondta h adjak neki megelozeskepp, nehogy belazasodjon a szuri miatt. Ebbol azt szurtem le h ez nem egy tul eros gyogyszer.
2017. okt. 26. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Dentinoxot kenegettem, de ezért nurofent túlzás. Van olyan baba, aki egy évig folyamatosan csak fogzik...
2017. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Néha adtunk. Amikor már semmi nem használt és keservesen sírt éjjel. Pár alkalomtól nem lesz májbeteg és ha nekem van erős fájdalmam, én is veszek be fájdalomcsillapítót. De nyűgösségre nem adtunk. Enyhébb esetben ott volt a dologel, dentinox.
2017. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Adtam, mikor mar nagyon szenvedett.
2017. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 foga van, eddig csak egyszer adtam neki, amikor már semmi nem használt és sikítva sírt éjjel.
2017. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tud aludni a fájdalomtól, akkor adunk, mivel annak nincs értelme, hogy vagy elaludni se tud vagy 15-20 percenként felébred. Napközben inkább a kencéket használjuk és próbáljuk lekötni/elterelni a figyelmét. (13. foga jön)
2017. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Adtam én is Algoflex babyt, amikor már nagyon szenvedett, sírt egész nap. Kb. 3-4 ilyen nap volt egész fogzás alatt. A lidokainos cuccok kb. 5 percig hatnak, a Dologél szintén nulla. Ha nekünk fáj nagyon a fejünk, mi is veszünk be gyógyszert, nem értem, egy kisbabát miért kéne szenvedni hagyni.
2017. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!