Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok nurofent a babanak ha...

Adtok nurofent a babanak ha nagyon faj a foga?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én eleinte Bedegel-el kentem de ugyanolyan nyűgös volt aludni sem tudott visított szinte egésznap. Panadol babyt adom napi 2* és nyugodt alvása van , igaz napközben kicsit nyűgös de szerintem ennyi belefér.
2017. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor örlői jöttek muszáj volt, nagyon nehezen viselte, erős fájdalmai voltak szegénynek , 10 percenként kelt éjjel, sajnos nurofent és panadol semmit nem ért, ahogy persze homeos bogyók/kúpok és ecsetelők sem.

Csak a cataflam csepp segített, orvos mondta hogy míg törik át a fog addig nyugodtan adhatom neki ez 4-5 nap volt.

2017. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1x, mikor nem tudott aludni és már 2 órája fennvolt, a végén már keservesen sírt, folytak a könnyei. Na, akkor sarokbavágtam a dologélt és adtam neki egy kúpot. 20p múlva aludt
2017. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!