Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez még normális? Nem igazán...

Ez még normális? Nem igazán járok le 16hosommal a játszótérre.

Figyelt kérdés

Nem érzem magam depisnek, szerető párommal nevelem lanyunkat, aki sokat tud velünk lenni. Nem mondanám magam lustanak sem, mindig is porogtem, bár pár éve baba előtt már itthon dolgoztam, sokszor ugye egésznapos mackoban jártam- keltem, főztem.

Most nyáron kicsit többet jártunk le (minimum2naponta) de most h eljött az ősz, valahogy semmi kedvem pedig ő imád csuszdazni, baratkozni -.- kicsit szégyellem is magam ezért, de inkább délelőtt ammint latom h faradt, leteszem aludni (10-11) es megfozok aznapra. Aztán lepihenek picit.

Most úgy 4-5naponta 1x visszük... Mivel leginkább a párommal megyünk, baratkozni csak felszínesen szoktam... szoktunk. Kicsit ebben is fekete báránynak erzem magunkat, sokan csak anyukák vannak a játszótéren. Furán is néznek ránk akik 'gyakran' látnak...


Ti hogyan csináljátok?

Szerintetek ősszel/telen ez okés?


Amúgy élvezem h anyu vagyok, de inkább itthon vagyok vele, mondokaunk, rajzolunk, legozunk..


2017. nov. 9. 12:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok kérdező, de azért elég korai hogy már 4-5. héten háttérbe helyezd a nagy tesót, el hiszem hogy fáradt vagy, reméljük elkerülnek a rosszullétek is, de ha még sem akkor is kell levegőznie a gyerekednek.

Segítséged nincs? Nagyszülők, bárki aki le tudná vinni játszótérre/sétálni?

2017. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.. azt hiszem te még nem vagy anyuka, ezért segítek :)

Ilyenkor a hormon változás miatt, sokkal fáradtabb a kismama. No meg nekem rátesz most a hányinger és az állandósulni látszó napi2xi hányás is. Ha minden jól megy, 4het és elmúlik.

Aztán ha visszanyerem önmagam, természetesen nem fogom tovább " hanyagolni" .


Segítségünk nincsen, csak egy papa el de ő vidéken él, állatokat tenyeszt. No.

2017. nov. 20. 21:33
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Van gyerekem, utolsó voltam, akkor is kitolás a naggyal ha már most hanyagolod, ez már nem olyan mint az első terhességed hogy henyélhetsz kedvedre.
2017. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
65%
Utolsónál a pont.
2017. nov. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!