Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érdekli az evés a...

Miért nem érdekli az evés a 27 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sem önnállóan nem akar enni, ha a kezébe adom az evőeszközt sírni kezd és azt mondja nem egyedül eszek anya!... Pár falat után bármi is legyen az étel csak tartogatja a szájában és kb.egy óra mire bele tudok diktálni egy adagot! Folyamatosan unszolni kell hogy rágjon és nyelje! Valami tanácsot tudtok adni! Már kivagyok...
2017. nov. 30. 15:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Eszünk együtt egyedül is ehet persze bármit ..a miénkből amit ő választ bármit!

Nem kezelem babaként...nem látszik rajta h.rossz evő lenne 12 kg..jó húsban van! Nasit alig kao..nem is igényli pár szem gumi cukor de ez is csak mostanában, pomber maci, de inkább mogyoró, mandula, dió, mandarin, szeder, áfonya ilyeneket nassol max! Csokit abszolut nem szereti! Túrórudi és haszonlók sem kellenek neki! Szóval ez sem lehet gond! Édes lütyiket sem iszik csak a víz kell neki...nem is eröltetek mást!

2017. nov. 30. 17:06
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
27 honaposan babanak hivod, mig utoljara 12 honaposan volt baba. Valoszinu akent is kezeled, nem tanitottad meg egyedul enni.
2017. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek pár válaszolóval.

Én a lányom 1 éves kora óta nem hívom babának, mivel nem is az. Főleg nem egy közel másfél éves!

Valószínű te rontottál el valamit de nagyon. A lányom 2 éves korában már a tepertőt is falta :DD

2017. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, elírtam, 2,5 éves!
2017. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, ne izgulj, majd fog enni, ha akar. A legtöbb gyerek szeret enni, ezért eszik magától, de vannak olyan gyerekek, akiket nem érdekel az evés. A lányunk is ilyen. Sokáig problémáztam rajta, mostmár örülök, mert megtapasztaltam mennyi előnye van annak, hogy nem az evés a kedvenc tevékenysége. Én is etettem sokáig hiába tudott volna enni magától is, de akkor 2 falat után abbahagyta. Igazán akkor kezdett magától enni, amikor oviba ment. Jó hatással volt rá a közösség, de azóta sem nagy evő. Vékony, erős, szinte soha nem beteg. Évente 1-2 alkalommal marad itthon egy kis náthával. Középsős korában 1 napot voltam vele táppénzen. A többi gyereken meg reng a háj és minden második héten betegek.
2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Te szeretsz enni kérdező?
2017. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
27 hónapos? Ez komoly? Jövő ilyenkor mit mondasz majd,39 hónapos? Uristen....
2017. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

Azt írod hogy megeszi az ő kis adagját és rá fél-egy órára megint eszik?😰😲😧

Mi lenne ha nem adnál neki óránként enni és akkor majd lesz annyira éhes hogy megegyen egy normális adagot.

Nem szabad hagyni hogy így egyen, tönkre teszed szegényt. Saját magaddal b...tál ki.

2017. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt a legtöbben csak ócsárilni tudnak nemhogy segítséget nyújtanának!

Köszönöm azoknak akik komolyan vettek...a többiek véleményét meg inkább nem kommentelném!

2017. nov. 30. 23:25
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, a fiam dettó. Ö gyakorlatilag fényt eszik. A bölcsibe azért is adtam be, h hátha a csoportszellem... és igen, bent eszik, magától, persze nem egy vájlinggal, de legalább eszik, itthon semmit, de szó szerint semmit. Hétvégén pl. egész nap elvan egy kakaóval meg két falat rántottával. Tud enni egyedül, csak otthon vhogy nem éhes, tök mindegy mit csinálok.


Már csináltam azt is, amit itt valaki ajánlott, h vegyem el előle az ételt, ha nem eszi, és csak kövi étkezéskor adjak, mert addigra bizti enni fog. HÁT NEEEEM! Ráadásul 2,5 évesen még csak 84 cm., ami szerintem rohadt pici, és emellé vékony is. Szóval néla ez az elveszem a kaját nem játszik, mert örülök, ha eszik. Ezt csak az tudja, akinek fényevő a gyereke.


Visont ö sem beteges, soga nem is volt, max. nátha.

Más gyereknél meg látom, 2,5 évesen hájas, nyom kb. 15 kilót, minden kolerát összeszednek, a nagyobb gyerekek meg 2 métert nem tudnak futni stb. Ebből a szempontból viszont örülök, h a fiam formás és egészséges.

2017. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!