Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érdekli az evés a...

Miért nem érdekli az evés a 27 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sem önnállóan nem akar enni, ha a kezébe adom az evőeszközt sírni kezd és azt mondja nem egyedül eszek anya!... Pár falat után bármi is legyen az étel csak tartogatja a szájában és kb.egy óra mire bele tudok diktálni egy adagot! Folyamatosan unszolni kell hogy rágjon és nyelje! Valami tanácsot tudtok adni! Már kivagyok...
2017. nov. 30. 15:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

kérdező, nekem 3,5 és 1 éves gyerkőcöm van, szeretnek enni, de csak ami a fogukra való! egyszóval válogatnak.

na most pár hete elkezdtem nekik béres cseppet és cebiont adni immunerősítésnek (ovis a nagy és állandóan beteg)

hát hallod! mintha kicserélték volna őket! A kicsi előtte egyáltalán nem volt hajlandó enni a darabost...most simán eszik mindent! A nagy miatt már panaszkodnak az ovónők hogy mennyit eszik :)

szóval esetleg próbáld ki. béres, az csinál étvágyat (férjem is anno hízott tőle), de mindenképp kell mellé c vitamin, mert c vitamint von ki a szervezetből..


hozzá tenném mióta szedjük, végre 2 teljes hetet tudott járni a lányom oviba - ez azelőtt csak álom volt :) próbáld ki!

2017. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Látom azért vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők is! Azért azt nem mondhatom h.az én lányom fényevő! Meg is őrülnék ha azt kellene mondanom neki h.nincs kaja ha enni akar egyen! A pár falat is több a semminél! Betegesnek abszolut nem mondanám talán 4x volt náthás születése óta, bármi zöldséget gyümölcsöt megeszik csak mindegyiket más más állagban! Vitaminhoz jut bőven a szervezete! Egyesek arra büszkék h.töpörtyűt eszik az ennyi idős gyerekük...hát én ilyesmivel nem is terhelném a kis gyomrát! Jobban örülök h.brokkolit, cukkinit és hasonló zöldeket eszik inkább szívesen amit sok más gyerek nem! Tegnap és ma már csak darabos kajákat adtam neki a tejital mellett....és egész istenesen fogadta! :-)
2017. dec. 1. 13:47
 23/23 anonim ***** válasza:

de a vitamint nem azért írtam mert azt gondolom gyenge az immunja hanem mert azt mondod nincs kedve enni..hát attól majd lesz

ez az egyik. a másik hogy nekem veteményesem van, a gyerekek zöldség függők, télen nyáron rengeteg zöldséget esznek, mégis a nagy mióta ovizik, 10 napból 6 napot beteg...sajnos a mai zöldségek még akkor sem tartalmaznak elég vitamint, ha tényleg napfényen és vizen neveled őket, vegyszerek nélkül...hidd el, nem ártasz vele, ha problémásan eszik, nyugodtan adhatsz neki egy kis erősítést hogy meghozza az étvágyát...ha nincs rá szükség akkor meg ne adj, csak akkor meg nem tudom minek kérdeztél, mert itt senki válaszát nem fogadtad el kb.

2017. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!