Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most egy hetes a kis manócskám...

Most egy hetes a kis manócskám. A terhesség előtt is nagy felesleg volt rajtam, terhesség során 11-kgot híztam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg szoptatok,és szeretnék is jó legalább 9 hónapig. Tehát nem szeretném,hogy elapadjon a tejcsim, 6 hét után viszont szeretnék formába jönni egy kicsit. Milyen tippeket ajánlotok? Tornázni,edzeni lehet szoptatás alatt? Mennyi kalória kell hogy soo tejcsi legyen,de plusz súly ne jöjjön rám.

2017. dec. 7. 19:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Természetes szülés volt. Ahol csak lehetett én szakadtam meg vágtak is. :D. Félreérthető a kérdésemben leírva, de 6 hét pihi után szeretném elkezdeni. :) Addig remélem helyrejövök odalent,mert kelenleg ülni se tudok. :/. Köszönöm a válaszaitokat . :). :*.
2017. dec. 8. 09:58
 12/15 A kérdező kommentje:
Meg amiatt is szeretnék formába jönni,hogy minél jobb anyuka és pár legyek. Bírnom kell a picurral való töltött órákat is,és apukával se szeretnék hanyagolni semmit. És nem szeretném,ha ez a plusz súly nehezebbé tenné a hétköznapokat
2017. dec. 8. 10:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukor és liszt tartalmú ételeket,nehéz lesz eleinte de meg lehet szokni,kenyeret inkább barnát egyél,de ne este!Köretnek barna vagy basmati rizs,én pl vettem konyhai grillt,még a zöldbabot is grillezem azota :D húsok,halfélék,zöldség,ananász (imádom) mindent azzal csinálok.Figyelj a napi 5szöri étkezésre,de ne körömpörkölt meg palacsinta legyen az étlapon :D 30kilot hiztam,3honapos volt a fiam,24 kiló lement,szoptattam,diétáztam,és tornáztam de nem hasizom erősités :D kitartás
2017. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a terhesseg elott is lusta voltal sportolni, ne utana kezd el mert csak megserulsz. Ugyse lesz energiad az ejszakazasok miatt. En sportoltam elotte, de kb 9 honapig tartott mig rendbe jottem es ujra el tudtam volna kezdeni. De aztan jarni kezdett a gyerek es a futkosastol cipelestol lement minden felesleg.
2017. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam lusta, mivel terhesség előtt 25kg-ot fogytam -.-
2017. dec. 9. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!