Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom megkóstolt...

Másfél éves lányom megkóstolt véletlenül egy kis csokit. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nem szokott cukrozott, mesterséges dolgokat kapni.

Ma nálunk volt a féltestvére (17 éves lány) és csokit evett a nappaliban, amíg nem figyelt, a lányom is a szájába vett egy darabot. Nem ette meg, nem nyelte le az egészet, de így is eléggé felhúztam magam és mérgemben mondtam emelt hangon, hogy nem is értem, minek jár ide, csak a baj van vele... A férjem meg most este kiakadt, hogy hogy mondhattam ilyet a gyerekének, mikor így is alig látja és hogy ez nem az ő hibája volt, meg nem alkoholt ivott a lányunk, vagy hasonlót, ennyitől nem lesz semmi baja és sokkal többet ártok neki az ilyen kirohanásaimmal.


2017. dec. 8. 23:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%
Jééézusom... ilyen hülye nők tényleg vannak?! Evett egy kis csokit, nagy dolog... Nem fog belehalni..Egyébként minél jobban félti, annál rosszabb. Ha alkoholt ivott volna, akkor teljesen megértem. De egy csoki miatt ekkora felhajtás?! Van aki simán vesz ekkora gyereknek túrórudit, vagy ad neki kekszet stb. Mindentől nem lehet eltiltani. Ennyi erővel gyümölcsöt se adjon neki, mert abban is van cukor... Istenem ekkora hülyét. Ès ilyen nők szülnek gyereket?!
2017. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Édes istenem,nagyon sajnálom szegény kisgyereket!Ez a nő bolond!Apukádnak se lehet könnyű :/
2017. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Tök jó lehet ilyen dilihopp anya mellett gyereknek lenni.
2017. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen anyukákat jól szájba verném. Ne vedd a szívedre, ostoba, korlátolt buta nő az ilyen.
2017. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagy normális!

Az én gyerekem sem szereti az édeset, de meg szokta kóstolni. Ha kiköpi akkor kiköpi. Tiltani nem fogom, ha meg megeszi egészségére. Pár falat csokitól nem lesz baja! Tegnap kibontott egy csoki mikulást. Beleharapott :) jót nevettünk rajta!

Sajnálom a férjedet! Ne csodálkozz, hogy a lánya utálni fog (ha még nem) és ne tedd tönkre se az apa-lánya se a testvérek közötti kapcsolatot sem!

2017. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%
25ös, olvasd már el a kérdező kommentjét az első oldalon 😀
2017. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
58%
Köszi, már olvastam!
2017. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
82%

Semmiben nem vagy hibás, az édesanyjának kellett volna felügyelni a picire, ha ennyire félti mindentől. A csoki pedig nem sósav, semmi baja nem lesz.


Off: Az én szüleim ugyanilyenek voltak. Semmi csokit, cukrot, de még süteményt sem ehettünk soha, még szülinapi tortánk sem volt...Mi lett az eredmény? Titokban az összes zsebpénzemen csokit, cukrot és colát vettem, mert megbódított a "soha nem tapasztalt" ízviláguk, plusz megédesítette a lázadás íze:). Ezek miatt 15 éves koromra 70 kg voltam a 160 cm-hez. A mai napig jojózok a súlyommal, mert őrülten imádom az édességeket. Még mindig titkos élvezetet látok bennük.

2017. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
73%
A csoki vagy édesség egy dolog, a teljes tiltás szerintem is hülyeség. De azért az nagyon gáz, hogy szülinapi torta sincs. Nem kötelező a tortának cukorból, csokibol lenni! Mindenféle bio cuccokbol is lehet házilag tortát csinálni, ami teljesen egészséges.
2017. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
51%

Olyan hamar vontok le szélsőséges következtetéseket, hogy ihaj!

Miért kell rögtön azt gondolni, hogy aki nem ad a 1,5 évesének tömény csokit, az az élete további részében is kategorikusan tiltani fogja tőle?

Egy kisgyereknél féléves korától egészen 3 (!) éves koráig tart az ételek ajánlott fokozatos bevezetése!

Rég meghaladott hogy 1 éves korra kell elérni, hogy "mindenevő" legyen és úgy egyen, mint egy felnőtt.

2017. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!