Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom megkóstolt...

Másfél éves lányom megkóstolt véletlenül egy kis csokit. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nem szokott cukrozott, mesterséges dolgokat kapni.

Ma nálunk volt a féltestvére (17 éves lány) és csokit evett a nappaliban, amíg nem figyelt, a lányom is a szájába vett egy darabot. Nem ette meg, nem nyelte le az egészet, de így is eléggé felhúztam magam és mérgemben mondtam emelt hangon, hogy nem is értem, minek jár ide, csak a baj van vele... A férjem meg most este kiakadt, hogy hogy mondhattam ilyet a gyerekének, mikor így is alig látja és hogy ez nem az ő hibája volt, meg nem alkoholt ivott a lányunk, vagy hasonlót, ennyitől nem lesz semmi baja és sokkal többet ártok neki az ilyen kirohanásaimmal.


2017. dec. 8. 23:37
1 2 3 4
 31/36 Szerencsi Viktória ***** válasza:
12%
Ha a kislány cukorbeteg, akkor jogos a felháborodás, de egy kis csokiba nem hal bele. Nyilván nem etetjük csokival másfél évesen, de ha már evett egy kis darabot, nem dől össze a világ. Azért inkább jár a szemrehányás, hogy nem hagyunk előtte semmi olyasmit felügyelet nélkül, ami akár fulladást okozhat...
2017. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Szerencsi Viktória ***** válasza:
15%
Amúgy meg a férjednek tökéletesen igaza van.
2017. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%
Nincs is férje.
2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Szerencsi Viktória ***** válasza:
0%

Akkor miért írta volna?


"...A férjem meg most este kiakadt, hogy..."


Most akkor van vagy nincs férje? Lánya sincs?

2017. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
24%
Olvasd el az első oldalon a kérdező kommentjét :D
2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Moon_Walker ***** válasza:

javaslok egy pszichológust a gondolati hibáid kezelésére.

(kell/muszály gondolkodás, perfekcionizmus..., nem megfelelő források feltétel nélküli elfogadása...)

2018. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!