Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai keléskor tápszer...

Éjszakai keléskor tápszer vagy víz ebben az esetben szerintetek?

Figyelt kérdés

A 9hónapos fiam mostanra nagyjából leválasztotta magát a cicirôl, így nem sok tejem van már. Korábban csak anyatejes volt, így a tápszeres etetéssel most ismerkedünk. Éjszaka még ébred, szopi után alszik tovább. A kérdésem, h szerintetek így, h el fog apadni várhatóan a tejem, éjszaka vizet vagy tápszert adjak neki?

Ha tápszert, annak az elkészítését hogy oldjátok meg éjszaka? Ami nekünk van, azt 70fokos vízben kell kikeverni, azt hogy hûtsem le olyan gyorsan ihatóra h közben a gyerek vár? Vagy ne olyan meleg vízben készítsem?


Mi javasoltok?


2017. dec. 20. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pont mostanaban szoktattam le az ejszakai evesrol. Ugy voltam vele, hogy cumi, tea, tapszer. Es minden alkalommal bevalt a cumi, mert sokszor csak megszokasbol ebredt. Tegnap is hazaertunk este 10-re, aludt reggel 5.40-ig es 7.00-ig. Annyira jo volt! Ugy erzem, nem sok hianyzik ahhoz, hogy ez a hajnali keles is elmaradjon. Szoval nalunk a cumi valt be. Bementem, beadtam a szajaba es alszik :)
2017. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja es nyugodtan megcsinalhatod elore. En sose neztem, hany fokos. 30-40 mp-re bedobtam a mikroba es pont langyos lett. Utana abba tettem a tapszert. Mondjuk mi babavizet hasznalunk, azt nem kell forralni.
2017. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es, első babám 6 hetes kora óta nem kért éjjel enni, eleinte az éjszakát is átaludta de ha néha felkelt is elég volt a cumi.

A második babám meg fél éves lesz és éhes éjszaka is. Ő ilyen. :D néha elég a cumi de akkor a sírása is más. 3 perc alatt beveri az adagját aztán alszik tovább. Minden éjjel ugyanakkor kel és hiába altatom. De nem is egy nagy evő, úgyhogy picit se vagyok meglepve.

2017. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Nekem mindig hajnali 2-kor kelt es egy ido utan automatikusan csinaltam neki a kajat, de aztan olvastam, hogy nem biztos, hogy enni ker. Eleinte volt lelkiismeretfurdalasom, de aztan, ha ehes volt, sirt o tovabb..egy par ejszaka hosszu volt, nem tudom miert, de azota jo.
2017. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!