Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbség jó döntés...

Kis korkülönbség jó döntés vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom ezer egy kérdés van már hasonló fent az oldalon de mind régi és kéne valami friss információ anyukáktól akiknek kis korkülönbséggel születtek babái.

Kisfiam 16 hónapos. Gondolkozunk a kisteson. Semmi nem tart vissza csak az, hogy kisfiam olyan kis szeleburdi. Nagyon aktív mindig de mindig úton van egy pillanatra nem ül le. Mostanában a pelenkázás is rémálom fordulna hasra közben rugdos, csapkod. Ilyenektol félek, hogy nagyon nem hiányozna terhesen az ilyen rúgások.

És ha a pici megszületne? Felfogná már? Mit szólna hozzá? Bántaná?

Válaszotokat köszönöm.



2018. jan. 2. 17:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Igazából már szinte eldöntöttem csak kellett egy kis lelki lökés, hogy jó lesz ez és minden rendben lesz. :)

Jövő hónaptól szerintem baba projekt már most nagyon izgulok és az utosló valaszolonak remelem igaza lesz mert a kisfiam után kislányt szeretnénk nagyon. :)

2018. jan. 6. 22:05
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, nálunk csak eleinte volt féltékenység 1-2 hónapig. Mikor a kicsi kézbe volt, a nagyobb mindig hozott valamit nekünk játszani. Látszott is rajta, hogy nem esik neki jól, hogy a kicsi ennyit van kézben, hasfájós volt meg ilyen ölbebaba, de már nyoma sincs féltékenységnek. Egyébként a kicsi kislány, a nagy kisfiú.
2018. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek ez így olyan szép egy nagyfiú aki majd meg védi a kis húgát. :)

Amúgy testvéremnek van egy 3 hónapos kislánya szinte rá sem néz a fiam nem igazán érdekli de ha én felveszem akkor húzza a lábam, hogy anyaaa :D

Ilyenre fel vagyok készülve csak olyan sok brutálisat olvastam, hogy bántani akarják stb.

2018. jan. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!