Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon izgulok, mi legyen? 17/l

Nagyon izgulok, mi legyen? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy hónapja kezdett el nekem írni, mikor külföldön dolgozott. Nagyon megtetszett, beszélgettünk és rájöttem sok bennünk a közös, egyre jobban megkedveltem. Osztálytársam testvérének jó barátja, mesélgetett róla,szóval biztosan nem rossz ember, szívesen ismerkednék vele. Na de itt jön a bibi, mert ugye semmi sem lehet tökéletes. 10 évvel idősebb, mint én. Én még gimnazista vagyok, ő pedig már dolgozik. Egy hete jött vissza pestre és felvetette az ötletet, hogy fussunk össze, majd elmondta mit szeretne csinálni és konkrétan leírta az álom randimat. Egy vacsora, aztán nála kellemes zene, kevés bor és ismerkedés, persze semmi komoly. Neki is van egy gyermeteg éne, magamat pedig érettebbnek érzem a koromnál, de nem tudom merjek e belecsapni ebbe. A szívem szeretné, de az agyam inkább nemet mond. Annyira izgulok, még interneten keresztül is most fogom először látni és még ez is feszélyez.Úgy érzem egy 27 éves már nem játszadozni szeretne (ahogy én sem), emiatt izgulok, hogy ha nem működne, az idejét vesztegetném akár évekig. Túl stresszelem a dolgokat, de kíváncsi lennék ti mit gondoltok működhet e valami köztünk?

2015. jan. 19. 01:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Numerát akar, ingyenpinä
2015. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik, hogy "NÁLA". Szóval vacsi, fel akar vinni magához, alkoholt itatni, hogy nyíltabb legyél és ezzel befolyásolhatóbb hmm. Vagy elmész, de nem engedsz a kísértésnek, mert gondolom nem akarod odaadni magad egyből, vagy pedig (magamból indulok ki) mondd meg neki, hogy ez mind szép és jó, de a lakására nem szeretnél felmenni.
2015. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet nem a legjobb választás hozzá felmenni, de nem vagyok könnyen kapható, ha bármilyen formában próbálna győzködni az együttlétről, biztosak lehettek benne, hogy azonnal elhagyom a helyszínt, egyébként barátnőm biztosított, hogy nem olyan fajta, aki ágyba viszi egyből a csajokat. Inkább az érdekelne, hogy működhet e és hogyan ne stresszeljek ennyire, az eszemre, vagy szívemre hallgassak?
2015. jan. 19. 01:25
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Lényegében te még gyerek vagy. Nem értem mit akarsz egy felnőtt embertől, aki nem tud a korosztályában elhelyezkedni. Téged akar, mert fiatal vagy és könnyen kapható, amint bizonyítottad is. Képzeld csak el hogy együtt éltek. Átlag a férfiak hamarabb halnak mint a nők, de a korkülömbség miatt még hamarabb közel 10 évvel hamarabb elvesztenéd. Ő dolgozik, igazítgatja az életét, te meg tanúlsz még, ez nem jó párosítás. Szerintem ismerkedj a saját korosztályodban. Ott is vannak érett fiúk, csak ne a izmos páwás jóképü macsókat keresgéld. A kis randijából egyértelmü mit akar. felvinni, belöki a szöveget, leitat, felfokozza az izgalmat, majd meg akar dugni. Ha nem ezt akarná, nem vinne magához. Próbálj már meg kicsit gondolkodni, te ismerkedsz vele, nem az osztálytársad barátnőlyének a kutyájának a manikűröse. szedd már össze magad, ne légy rin*anc
2015. jan. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
készíts elő 6.000 forintot esemény utáni tablettára :) kőkemény dugás lesz a borozgatás után!
2015. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kis Ezel válasza:
21%
#4 ;) en nem ertem az ien noket a velunk egykoru sracokat kis gyereknek/ vagy nem tarjarok erettnek? nekunk ez igy kicsit megalazo szarul esik pedig hidd el aki velem agyba bujik azt mondja egy isten van az is e vagy mint sok korombelinek meg jok az izületek;) keress fiatalabbat baratnod meg mittom en ki mondhat barmit alapbol ha en haza hozok egy not iszik vm stb az nem megy ki ug h nem lessz semmi hidd el a nok isznak be drogoznak es mar szopi szopi is van hatt ien ez
2015. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan derülne ki, hogy könnyen kapható vagyok.. Nem azt mondtam, hogy mondogassátok, hogy mi mennyire fogunk keményen d.gni, amire egyébként messze nem kerülne sor, főleg nem védekezés nélkül, de gondolom ti vagy magatokból, vagy az általatok ismert nőkből indultok ki, akik ha ilyenek, sajnállak titeket. Ha r.banc lennék ezt a kérdést nem tettem volna fel. A negyedik válaszolónak köszönöm, hogy mást is véleményezett, mindenképpen hasznos volt. Az ítélkezés itt is megy kőkeményen ismeretek nélkül :)
2015. jan. 19. 01:41
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves hetes válaszoló, a válaszod nagy részét nem értem, szerintem ezzel más is így van. Érett létedre az íráskészségedet még nem sikerült tökélyre fejlesztened, enyhén szólva. Előbb tanulj meg írni:)
2015. jan. 19. 01:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de az már a könnyen kaphatóság jele, ha első randi után felmész hozzá borozni.


Férfiként úgy gondolom, hogy nem sportszerű, ha 27 éves férfi 17 éves lányra hajt. 17 éves csaj előtt könnyű menőt játszani, mert korosztályába tartozó srácok diákként még csórók (jellemzően még gazdag szülők sem szoktak 100 ezreket adni zsebpénznek).


Elmehetsz vele vacsorázni, vacsora után meg menjél haza, mert hogy meggondoltad magad és nincsen kedved borozni és figyeld a reakciót.


Szerintem kb. bekalkulálta azt, hogy egy 10 ezres vacsorától hasra fogsz esni, és úgy érzed hogy azt kötelességed viszonozni, egy korabeli nő már nem esne hasra tőle.

2015. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy egyből ez a dal jutott az eszembe...

https://www.youtube.com/watch?v=htBtbgLl4Dg

Ha végighallgatod nem igényel magyarázatot :))

2015. jan. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!