Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babák anyukái! Ti...

6 hónapos babák anyukái! Ti hogy szórakoztatjátok a babátokat? Hogy néz ki a napotok?

Figyelt kérdés
Az én babám nem egyszerű eset, magában nagyon ritkán játszik, de sajnos én se tudom megfelelően szórakoztatni ezek szerint, mert ma szinte egész nap sirdogal vagy sikít.... teljesen el vagyok keseredve, egyszerűen nem tudom, hogy kössem le, semmi sem érdekli :(

2018. jan. 12. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom mostanság jól elvan, forogva bejár mindent és mindent összeszed - van egy 2,5 évesem úgyhogy bőven talál játékokat. Minden percre más van a kezében. Én meg pisilni is vagy viszem magammal vagy járókába rakom, nem minden neki való, amit találhat..

A nagy ennyi idősen mászott így lefoglalta magát.

Nem lehet hogy a foga jön? Ha ennyire sírós csak van valami baja.

2018. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, jon a felső ket foga :(

Mindig is egy extra nyügi baba volt, de most lehetünk ennek a csúcsán 😞

2018. jan. 12. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az időszakot valahogy át kell vészelni... énekelj neki sokat, beszélj hozzá, ringasd, esetleg tornáztasd picit a kezeit, lábikóit, add a kezébe pl. a konyhai eszközöket (nyilván csak azt ami nem éles vagy szúrós) vagy bármilyen hétköznapi használati tárgyat amit te is használsz, pakolásszatok fiókbók ki-be, ezeket minden baba szereti.
2018. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislegényem 5 és fél hónapos, nem túl jó alvó, ezért általában 5 kor kelünk, másfél órát szórakozunk majd ismét alszik. Mig alszik elmosogatok, reggelizek, kávézok. Napközben sokat énekelek neki, nagyon szeret mindent ami zenél, világít. Ha főzök pihenöszékben velem van a konyhában. Késő délelött vagy kora délután általában sétálunk, délután ha van egy hosszabb alvása tudok én is pihenni. 7 körül fürdés. 8 kor alvás. Éjjel kétszer ébred enni.
2018. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, foglalja le magat, semmi kedvem jatszani, ki nottem mar belole.. Ha meg nem meg neki akkor ugy jart.. En nem fogom babusgatni
2018. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó remélem neked nincs gyereked és egy troll vagy!Ne szaporodj kérlek!
2018. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Van 2is.. Meg valami? :D
2018. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!