Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan játszotok a 3...

Ti hogyan játszotok a 3 hónapos babáitokkal?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne,mert az én babámat nem kötik le a zenélő/világító játékok.Csak azt szereti,ha beszelek hozzá,mesélek neki vagy könyvből mtogatom a képeket.Tornáztatást is szereti,de hason egyenesen gyűűűlöl lenni.Ahogy hasra teszem üvölt, és rögtön hátára fordul.Még nem fog, de mar nyúl dolgok felé.A ti babáitok ennyi idősen mit szeretnek játszani?

2018. jan. 22. 17:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszélj hozzá, mesélj neki, könyvből mutogasd a képeket. Meg tornáztasd is.


(Hol itt a gond?)

2018. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#2 nincs gond csak kíváncs voltam kinek mit szeret ennyi idősen csinálni a babája.és én is leírtam,hogy mi mit szoktunk.miert lenne gond?😊
2018. jan. 22. 17:40
 3/31 anonim ***** válasza:
26%

Tanuld meg a babakendőzést, kösd fel a babát magadra, így viheted magaddal a hátadon is úgy, hogy közben a kezeid szabadok. Miközben otthon teszel-veszel, pld énekelj a babának.


Azokat a zenélő-világító francokat meg tedd el, és mutasd meg neki ha már járni-beszélni tud, és meg tudja mondani, hogy szereti-e :D

2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
1., 3.: nyugi van már :D
2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A kendő jó ötlet!Már én is gondoltam rá,mert tényleg sokat van a kezemben.A zenélő vackokat nem erőltetem.Mióta látom h egyáltalán nem érdekli csak a polcon van "szobadísznek".Mondjuk később sem baj ha inkább makd rajzolunk építünk gyurmázunk a kütyük helyett.Nekem sem volt gyerekkoromban és nem is hányoztak.😊
2018. jan. 22. 17:46
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen igazad van kedves kérdezô. Igen is hasra kell tenni ôket mégha nem is szeretik. Az èn babám most 5 hònapos, most kezd érdeklôdni a játèkok iránt eddig kb az érdekelte mint a tiedet. Nem szeretett ô sem hason, de mostanra megerôsôdott annyira a háta, hogy tud hason játszani már nyul a játèkok utàn stb. Egyre többet el van. Gratulàlok a babàdhoz😊
2018. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
Babakendőben hintázva erősödik a hátuk meg a nyakuk. Három hónaposan tényleg nem kell erőltetni, hogy saját maga tartsa a fejecskéjét, túl nagy az még neki. :) De a kendő mintegy körülöleli, és biztonságban tartja addig is. Aztán ha már elég erős hogy saját maga emelje fel a fejét, kikukucskál a kendőből a nagyvilágra. :D
2018. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
pont leszarom a véleményed.én nem a véleményedet kértem hogy jól foglalkozom e a babával,hanem azt,hogy akinek van babája ki hogy játszik vele!de úgyis tudom,hogy csak trollválaszokat írsz de nagyon felodegesít.mert osmerem a fajtád,aki arc nélkül nagyon vagány de élőben esküszöm 1 ütéssel a földön lennél...fuuuuu hagyjuk inkább...
2018. jan. 22. 17:50
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a kérdésedre visszatérve: aranyos kis puha plüss játékokkal "bábozhatsz" is neki. Mesélés közben a plüssjátékok hangját is te utánozd, és persze érdekesebb ha mindnek külön saját hangja van.
2018. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

az előzőt az #1 nek írtam.

a babakendőt meg ki fogom próbálni!

2018. jan. 22. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!