Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett hogyan porszív...

Kisbaba mellett hogyan porszívóztok?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, és ha takarítok, minsig átviszem a nagyihoz, itt lakik felettünk az emeleten. De akinek nincs segítsége, hogy csinálja? Amikor alszik? Nem zavarja, nem fél a zajtól?
2018. febr. 7. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Én porszívóztam akkor is amikor aludt. Sőt volt olyan, hogy csak a porszívó hangjára hallgatott el. Emlékszem mikor már mindketten totál kivoltunk apával és semmi sem használt, volt, hogy be kellett vessük a jó öreg fehér zajt. Bevált. :D :)) De persze később nem volt szükség ilyesmire. Nem szokott rá, ezt akartam írni.


Egyébként mikor aludt igyekeztünk mindig mi is csendben lenni, hogy ne zavarja semmilyen külső tényező. Végül ezzel azt értük el, hogy már lábujjhegyen kellett járnunk, hogy ne ébredjen fel. Aztán már a legkisebb zajtól is felébredt. Utána változtattunk, így sokkal jobb.

2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen pici mellett simán bármikor porszívóztam, amikor jól elvolt magában. Kicsit nagyobb korában (néhány hónaposan) már nem ment mindig ilyen könnyen. Ha sírt, akkor magamra kötöttem, és úgy porszívóztam, azt imádta, általában el is aludt közben :D
2018. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Berakom pihenőszékbe, és mindig abba a helyiségbe viszem, ahol vagyok. Nem igazán izgatja a porszívó, nyugodtan elnézi, mit csinálok. Igaz ez az összes takarításra, amit csak csinálhatok a lakásban. Csak az a lényeg, hogy lásson engem.
2018. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
A legenda szerint csecsemőkoromban több porszívó is leégett miattam. Arra aludtam.
2018. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D igazatok van, őt sem érdekelte. Elaludt 😀😀
2018. febr. 8. 09:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi porszívózunk mikor alszik.Észre se veszi:D
2018. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!