Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam az egyedül...

Hogyan szoktassam az egyedül elalvásra 10hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Sajnos csak kézben alszik el éjjel is felébred 2-3x. A felvesz letesz módszert próbáltam de ha oda mentem és kivettem vigyorgott és játszani kezdett az orommal (Düdütt)ha vissza tettem az ágyába sírásba kezd. Ti hogy csináltátok? várom a tapasztalatokat
2010. jún. 7. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdésedet, én is hasonló cipőben járok, remélem kapunk jó tippeket.
2010. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak egy oldalt tudok ajánlani,(kismamablog.hu) nekem és az egyik barátnőmnek csak ez jött be.

Lányomat 5,5hónaposan tanítottuk meg egyedül elaludni, barátnőm a fiát 11hónaposan. Nekünk 3-4napba telt, a kisfiúnak egy hét kellett, mert 6 hónapos kor után valamivel nehezebb már. Mi megrendeltük a könyvet, nagyon jó, csak ajánlani tudom. Úgy emlékszem itt az oldalon volt olyan anyuka akinek megvolt a letölthető könyv(álomba ringató praktikák)

2010. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy már ahhoz hogy csak kézben aludjon el...? Kicsit korábban kellett volna rászoktatni...amúgy annyi, hogy leteszed és ott hagyod...első néhány alkalommal sírni fog, de idővel megtanulja, hogy egyedül aludjon el.
2010. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!