Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged zavar ha a fiadat...

Téged zavar ha a fiadat lánynak nézik, vagy a lányodat fiúnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Engem öt évesen kisfiúnak néztek, pedig fülbevalóban voltam és tornadresszben :D


Csak a hajam volt rövid.

2018. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor, ha feltűnően lányos ruhában nézték fiúnak, mert ilyenkor nem érdeklődésnek, csak felesleges udvariasságnak venném, de ne udvariaskodjon, ha nem érdekli igazán (mert ilyen helyzetben ha legalább normálisan megnézni a lila babkocsiban, rózsaszín plédben és sapkában lévő gyereket, elég egyértelműen látszik, hogy lány)
2018. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem a gyerekem volt (nincs is még) de kisöcsémet tologattam már. Kék ruha, autós takaró, rövid haj, kék cumi.

Random 50+os nő megkérdezi: jaj de szépséges, ugye kislány?

Válaszoltam hogy igen. Nézett rám mint valami hülyére, azt mondja: viccel. Hát mondom neki, nem én kezdtem. :D


Szóval ja, szerintem a saját gyerekemnél sem fog annyira érdekelni a sok idegen gondolatvilága, hogy egyesével leálljak magyarázni ahelyett hogy rájuk hagynám.:)

2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A 2 éves kisöcsémet, mikor még picit kisebb volt, nagyon sokszor nézték lánynak, pedig teljesen fiús ruhákban volt, autós cumival, stb. Valószínűleg a bőre miatt, mert nagyon szép arca van. :)
2018. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a 13-as is írta, szerintem se igaz, amit mondanak, hogy minek nézik. Játszanak.


Beszélni tudó kisfiúnak már azt mondtam, amikor nyanya kislányozta le, hogy "köszöntél már a bácsinak"? És volt min nevetni.

2018. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!