Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz baba arcbőrre mit...

Száraz baba arcbőrre mit ajánlotok? Milyen termékkel voltatok/vagytok teljesen elégedettek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra. Sokan csak pontozni hárnak ide.
2018. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*járnak
2018. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tényleg ne vedd magadra a lepontozást! Olyannyira, hogy már rendeltem is belőle :) Magam is utánanéztem, és mivel valóban nem tartalmaz szintetikus anyagot, ugyan miért is ne érne meg legalább egy próbát! :)


Köszönöm még egyszer a válaszokat! A popsikrémet még én is kipróbáltam az arcomra (ekcémára), és meglepődve láttam, hogy használ!!! Már jó ideje kenem vele a baba popóját, el se olvastam, hogy a dobozára bőrgyulladás van feltűntetve javallatként. Te jó ég, mennyi hatástalan dolgot kipróbáltam már, és mindvégig itt volt..Igaz, nem lett tőle tökéletes a bőröm, de hát elsősorban nem is erre való.


Még egyszer köszönöm a dupla segítséget! :)

2018. febr. 23. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!