Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy eli meg az anyasagot?

Ki hogy eli meg az anyasagot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 15:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az elso 1 ev volt nehez. 7 eves lanyom van :)
2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Vannak nehézségek,de imàdunk velük lenni.Mindenhova megyünk együtt,semmiben nem hátràltatnak.Szóval nekem nagyon bejött!
2018. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%
szeretek anya lenni, és szeretek gondoskodni róluk, alapvetően olyan típus vagyok hogy ha nem lennének, a férjem pesztrálnám vagy az anyám, szóval nem bírnám ki hogy valakit ne traktáljak ételekkel, beszélgetésekkel stb De azért baromi fárasztó, 4 éve vagyok itthon, 2 gyerek van, a nagy ugyan ovis, de őszintén már vágynék a felnőtt társaságba, barátnőim nincsenek ezért szinte csak velük vagyok, a férjem is baromi sokat dolgozik és hétvégén inkbáb pihenni szeretne, úgyhogy szinte a hétvégéket is egyedül csinálom. Tényleg baromi fárasztó de tudom hogy ha visszamegyek majd dolgozni alig fogom kibírni napközben hogy nem láthatom őket. Amikor kimozdulunk kettesben mindig titkon alig várom hogy újra velük legyek. Csak hát hamar elfogy a türelem főleg ha nyűgös napjuk van
2018. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Először meglepett, hogy még a babázós örömet is külön logisztikázni kell.pl szoptatás, babakocsizás, szoptatás, fürdetés, szoptatás, fejés, sterilizálás, szoptatás, altatás, hajnal 1 ora, hajnal 3, reggel 5-kor, kezdett feltűnni hogy hol van az a reklámos anya baba gügyögés nevetés amugy? Külön be kellett iktatnom kizárolag szabad perceket, hogy most kizárolag szeretgetés, játék van és nem pattogok. Iszonyat felemelő ahogy az első szeretlek szora felélénkülve kapálozni, mosolyogni kezd :) ilyen felejthetetlen pillanatokrol majdnem lemaradtam a teendők gondozás háztartás miatt.


Követkető felvonásban, babakor elmultával megszolalt az énem. Hol a nő aki voltam, hol az énidőm, szabadidőm amikor azt csinálok amit akarok. Feltűnt hogy munka után én lefekvésig pattogok a gyerek körül. Vacsi furdes plusz háztartás-ilyen kötelezettségek sora csak az életem. Dacoltam, ingerültebb voltam.


Utolso felvonás. Az én eltűnt. Kipurcant.ha van egy orám/napom egyedul, már fel sem találom magam, azt sem tudom mi dobna fel. Nem létezem.

Ennek tetejében folyamatosan szem elott kell tartani, a gyerek az első, a mosogatás a második.mert felnő, kirepül de most még hiv, vár, hiányzom.

2018. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Kitti85 ***** válasza:
55%
Nekem ez eddigi életem legszebb korszaka. Imádok velük lenni. A két fiú 6 és 4,5 a kiscsaj 16 hónapos és most várom az utolsó babánkat 14 hetes vagyok vele. A két nagy szuperül eljátszik együtt de tök jól lehet memóriázni, kártyázni és társasozni velük. A kicsivel lehet még babás játékokat csinálni. Megmondom őszintén én nagyon szeretek játszani :) A férjem a barátom is egyben és van két tündéri lánytesóm akik bőven kielégítik a felnőtt társaság iránti vágyam. Nem vagyunk egyformák mindenkit más tesz boldoggá, engem ők
2018. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Imádom, minden egyes pillanatát! A férjem csodás férj és apa, a gyerekek tündériek, én pedig a legszerencsésebb nő vagyok a világon. ❤
2018. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
43%
Imádom. 1,5, 4 évesek. De hozzá tartozik, hogy nagyon jó gyerekek (hiszti persze van, de szófogadóak) és jól alszanak. Amikor dolgoztam, akkor nem aludtam ennyit mint most.
2018. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
35%

Hagyjuk, nagyon fos.


Amióta megszületett, nem aludtam szinte semmit - a férjem sem -, kapom az ívet, amiért nem szoptatok (bocs, nem lehet), meg mindenki beleugat a dolgomba.


Emellett szrni sincs időm, sokszor, a szexről ne is beszéljünk. Öt perces menetek már másfél éve. :(


Amúgy aranyos, meg sokat nevetünk, de ezek olyan... váh.

2018. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%
Akik élvezik az anyasàgot miért lettek lepontozva?
2018. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
mert nehogy mar jol erezze magat az ember! :)
2018. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!