Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy eli meg az anyasagot?

Ki hogy eli meg az anyasagot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 15:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ki lett lepontozva ?
2018. márc. 5. 20:44
 22/25 A kérdező kommentje:

En nagyon elvezem. Legszebb dolog latni ahogy naprol napra megtanul valamit, fejlodik.

Nem mondom hogy neha ne lennek ideges. De imadom, szeretem.

2018. márc. 5. 20:46
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van. Vannak nehezebb időszakok, van ami kellemetlen, sajna Nekem előjött a szülés utani depresszióm az első fiamnál, a 2.nál szinte depresszios lettem de nála gyermekkori sérelmeim voltak.a háttérben. Az első fiunk nem.volt tervezve és nagyon fiatal voltam és éretlen. Most lesz 7, a kisebb 1,5. Most ertem meg igazan az anyaságra a 2. Fiamnál. Sok nehezségen vagUnk túl de rengeteg örömön is. Imádom a gyerekeim és örülök hogy vannak,sőt szeretnénk 3.babat is majd. Pedig nem volt sosem rózsaszín felhő és vattacukor az életem. Sokat számít hogy állunk hozzá az élethez a problémákhoz siránkozunk vagy a megoldást, a pozitívumokat keressük. Rajtunk múlik mennyire leszünk boldogok. Mindent ugy mondom hogy van mikor a hajam tépem és elegem van a kimerültségtől pl ha virrasztunk napokig vagy a nagyobb fiam kiakaszt.
2018. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindenki le lett pontozva. #7-es vagyok, én is. Az utolsó még nem, túl friss gondolom a lepontozónak az irománya😅.
2018. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
Hát van amikor nehéz, és megbánod, hogy "megcsináltad" Őket. De amikor reggel az ágyadba bújnak és simogatnak amíg fel nem kelsz isteni érzés, és millió ilyen apró öröm van amit tudnak okozni. Egy 13 hónapos és egy 3 éves kisfiú anyukája
2020. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!