Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a babámmal nélkülem?

Mi lesz a babámmal nélkülem?

Figyelt kérdés
Jövőhéten késő délutántól késő estig sajnos otthon kell hagynom a 2 hónapos csak anyatejes babámat. Fejni sajnos nem tudok, ezért tápszereres pótlást fog kapni pohárból. Ami miatt aggódom hogy általában cicin alszik el, az nyugtatja meg. Vegyünk neki esetleg egy játszó cumit csak arra az időszakra? Nincs neki, és nem is szeretném rászoktatni, de azt sem szeretném ha vígasztathatatlanul sírna.
2018. márc. 10. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Mar egy alkalom is cumizavart okozhat, helyette en a hordozast javasolnam hordozokendoben, nalunk az apukaja ugy altatta. Lehet venni egyebkent donor anyatejet is.
2018. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan mellkasra szerelhető potcici, fogalmam sincs hogy hivjak, amivel lehet imitalni a szoptatast. Egy baratnomnek volt onnan tudom csak és nekik mukodott mert elapadt de kapott anyatejet mastol
2018. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én azért előtte kipróbálnám elfogadja-e a tápszert, engem ez a része aggasztans jobban, elaludni biztos hogy el fog ha álmos, és például ringatja valaki...
2018. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk nem lett cumizavar. 7 hónapos lányom azóta is anyatejes, pedig kapott parszor tápszert az első hónapban! Barátnőm kislánya is cumizott, 26 hónapis koráig szopizott. És őt sosem hordoztam, az első babám meg kifejezetten utálta a hordozast. Szóval tudom, a hordozómaniásoknak mindenre az ultimate megoldás a "kösd magadra!!!!" de egyrészt nem minden babánál működik, másrészt jól hozzaszokik és onnantól szarni is csak a hátizsák-babával mehetsz (bár tudom a hordozók körében az teljesen normális).


Ringassa az apuka, ha sír. Simogassa a hátát, dúdoljon neki amit te szoktál. Ne aggódj, meg lehet oldani!

2018. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elfogadja a tápszert, mert 3 hetes koráig kapott pótlást cumiból. Most pohárból fogja vagy fecskendőből. Anyukám fog rá vigyázni, és mondta hogy biztos nem köti magára, de ha kell elviszi kocsikázni, vagy ringatja ameddig kell

:) Akkor ne vegyek neki játszó cumit? Bár gondolom ha pár órára kap csak, utána nem fogja megérezni ha elveszem tőle.

2018. márc. 10. 21:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja! Illetve lehet hogy veszek neki tápszondát is. 3 alternatívával már csak megoldják az etetést cumisüveg nélkül. :)
2018. márc. 10. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Valaszthattam a sirnihagyas es a hordozas kozott, miutan sem az agyban, sem a babahintaban, semhatsimogatassal, felvesz-letesz modszerrel, sem a babakocsiban nem aludt, cicin sem, sehogy mashogy, csak utemes rugozassal ringatva, iszonyat faraszto volt, megvaltas volt a kendo. Csak otletnek irtam.
2018. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van kendőnk, és én hordozni szoktam, de mint írtam, anyukám teljesen elzárkózik tőle.
2018. márc. 10. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem is neked irtam, hanem a hordozasmaniasozonak (bar teny, hogy miutan az volt az egyetlen dolog, ami hasznalt, az is lettem :D).

Pontosan hany orarol van szo? En szakertot kerdeznek inkabb ebben a temaban, ajanlom az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon, ott van gyermekorvostol kezdve szoptatasi tanacsadon at mindenfele szakember.

2018. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáltál elektromossal is fejni? Olyan nincs, hogy nem tudsz.
2018. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!