Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a babámmal nélkülem?

Mi lesz a babámmal nélkülem?

Figyelt kérdés
Jövőhéten késő délutántól késő estig sajnos otthon kell hagynom a 2 hónapos csak anyatejes babámat. Fejni sajnos nem tudok, ezért tápszereres pótlást fog kapni pohárból. Ami miatt aggódom hogy általában cicin alszik el, az nyugtatja meg. Vegyünk neki esetleg egy játszó cumit csak arra az időszakra? Nincs neki, és nem is szeretném rászoktatni, de azt sem szeretném ha vígasztathatatlanul sírna.
2018. márc. 10. 19:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kb 6 óra hossza.

Utolsó: úgy értem hogy nem tudok fejni hogy az etetések után már üresek a cicijeim. Ha két etetés között fejnék, akkor meg ott vagyok ahol a part szakad, a következő etetésre lehet hogy nem lenne elég a tej, és kipótolnám neki azzal, amit lefejtem.

2018. márc. 11. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!