Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyek ennyire aggódós és bizonytalan anyuka?

Figyelt kérdés

Mindenképpen lazább akartam lenni, nem túl aggódni stb. De első baba és semmit se tudok a csecsemőkről biztosan, csak egyet..hogy,h kell pelenkázni.

Nemtudom mit csinalok jol vagy rosszul..:/

Nemtudom mi normalis mi nem.

Ami sztem nem okés, az az,hogy tegnap párszor nyöszörgősem szinte sípolva vette a levegőt. Meg néha köhögög 2 napja és minden nap bukik.:/

Tegnap nyugtalanul aludt. Nem ébredt fel csak nyoszorgott almaba, meg mintha picit erolkodott is volna egyszer-kétszer.

Lehet h én aggódom túl. De a gyerekorvossal a legzese miatt csak jó lenne beszélni, nem?


Pl amiatt sírtam egyiknap h letettem aludni tiszta pelussal, 4óra múlva ébredt. Volt kaki, de latszott h benne aludt egy ideje megis furdettem csap alatt miután a nagyját letöröltrm... ezek a dolgok elmulnak majd nalam idovel? Vagy enyhülnek? Más is volt így? Honnan kéne tudnom mindig mindent? Olyan bizonytalan vagyok pár napja. Pedig elotte nagyon boldog voltam. Persze most is nagyon boldog vagyok, de a bizonytalanság belerondít nekünk.

2hetes a picink.


2018. márc. 16. 08:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok babás: 5, 8 évesek

De aggódós maradtam sajnos, nagyon nehéz leküzdenem.

Csak fel a fejjel! Soha ne felejtsd el, hogy az a jó és a legjobb a babádnak, ahogyan te gondolod, ahogyan te csinálod!

2018. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!